Szukamy pomocy w hobbystycznym tworzeniu RPG

Cześć!
Jesteśmy małym amatorskim zespołem, który hobbystycznie pracuje nad grą RPG tworzoną w Unity 3D.

Naszym głównym celem jest rozwój umiejętności i dobra zabawa, ale także stworzenie gry, która będzie nawiązywała do kultury i mitologii słowiańskiej, która ciągle jest słabo wyeksploatowanym obszarem w grach. Po ukończeniu gra będzie dostępna w formie freeware.

Nasze aktualne osiągnięcia to: wstępny model rozgrywki, wstępne animacje, kilka modeli o różnym poziomie zaawansowania, kilka szkiców koncepcyjnych i fabularnych.

Poszukujemy osób do współpracy, zarówno doświadczonych, od których będziemy mogli się czegoś nauczyć, jak i początkujących lub zupełnie świeżych, które mają zapał i chcą się rozwijać razem z nami.
Programistów (C#)
Grafików 3D (blender) - tych, którzy chcą się dopiero nauczyć też weźmiemy.
Kompozytora - nie mamy w ogóle muzyki, ani dźwięków - można się wykazać.
Pisarzy - fabuły mamy zarys, dialogów żadnych - jest pole do popisu.

Chętnych zapraszamy do kontaktu na priv.
Poniżej kilka przykładów tego co obecnie stworzyliśmy:

Witam was serdecznie bracia Słowianie:)
Myślę że możemy sobie wzajemnie pomóc ponieważ mamy też pomysł gry o tematyce słowiańskiej.
Generalnie znamy ruch wolnych Lachów i zapraszamy na noc Kupały 21. Mam kontakt z historykami słowiańskimi
nasz Pomysł jest oparty o grę społecznością będącą pomocą dla turystyki gmin - prezentującą naszą Lachicka tradycję , legendy smoki południce wąpierze strzykwy itd…
Niewątpliwie wierzymy że słowiańszczyzna będzie modna :slight_smile:
Proszę o kontakt tel 500 703 501

Co do Kompozytorów - mamy słowiańskie pieśni i słowiańską muzykę - studio nagrań też się znajdzie
Szukamy zespołu do zrobienia gry - według naszego scenariusza - to co wypracujemy spokojnie możecie włączyć do swojej gry :slight_smile:

Prosimy o Kontakt

Jeremi

Witam,
To mój pierwszy post na tym forum, postanowiłem założyć konto ponieważ gry to tematyka która bardzo mnie kręci a jeśli mogę pomóc przy tworzeniu gier i przy okazji się czegoś nauczyć to nie widzę minusów takiego rozwiązania, ale od początku. Na tworzeniu gier nie znam się w ogóle, programowanie to dla mnie czarna magia ale kiedyś pracowałem jako grafik i bardzo mi się to podobało, teraz chciałbym do tego wrócić. Moje zajęcie z grafiką ograniczało się głównie do Photoshopa przy obróbce zdjęć i projektowaniu tatuaży, oraz Illustratora przy tworzeniu wektorów. Dużo gram i czytam więc pomysły na dialogi i historie pojawiają się same, naturalnie. Nie mogę dużo zaoferować od siebie ale mam duże chęci do nauki i sporo wolnego czasu dlatego chętnie w miarę możliwości pomogę w tworzeniu tej gry. Nawet mam parę pomysłów na projekt interface’u więc przynajmniej do tego mogę się przydać, a nowa wiedza zawsze jest dobrą opcją. Wiem że nie jestem guru graficznym dlatego jestem otwarty na wszelkie sugestie a nawet krytykę, w ten sposób chyba najlepiej jest się czegoś nauczyć;). Jeśli potrzebujecie grafika do projektów który chcę się uczyć nowych rzeczy to zachęcam do kontaktu;).

Witaj Drem

Każdy ko pomoże w odzyskaniu naszego słowiańskiego ducha jest witany wspaniale.
Sam jestem po liceum plastycznym i doceniam dobrą kreskę lub program w którym jest się wyrazić w stanie swoją kreatywność w grafice. Dołącz do nas

Mogę zaprojektować wam interface bo nawet mam pomysł. Problem w tym że nigdy nie projektowałem niczego do gier. Muszę wiedzieć jaki ma być rozmiar i w jakim formacie wam to przesłać.

Poszukujecie jeszcze modelarzy 3D ?

@Ezykill Owszem, poszukujemy :slight_smile:
@Drem zapraszam na priv.
@Jeremi_Okroy-Nagel Plany odnośnie klimatu gry prawdopodobnie ulegną zmianie, ale jeszcze nic nie wiadomo. :wink:

Zapraszamy do zespołu, głównie przydałyby się osoby mające jakiekolwiek doświadczenie w:

• Animacjach

• Programowaniu (C#)

Jednak każdy jest mile widziany, chętnie podzielimy się również naszą wiedzą. :slight_smile: