[SZUKAMY - Unity - Składacza] ExTenebre - Cienie Przeszłości (gra visual novel - noprofit)


#1

Witam :slight_smile:

Zapewne pamiętacie mnie z poprzednich postów :slight_smile:
Nasza gra jest w ciągu dalszym uparcie tworzona, ale znowu natrafia na trudności z brakiem ekipy.

Dla przypomnienia coś o samym projekcie:

Gra jest z gatunku horror fantasy, w stylu visual novel. Nie jest jedno liniowa (Gracze otrzymują wybory wpływające na przebieg fabuły oraz zakończenia (liczba mnoga użyta celowo)). Tworzona docelowo na PC.

Gra utrzymana jest w stylistyce ręcznie malowanych obrazów, całość grafiki tworzona jest ręcznie przy pomocy tradycyjnych metod i za pomocą skanowania umieszczana w świecie gry.
Na obecnym etapie mamy gotową dużą część contentu, posiadamy sporą część gotowych lokacji, postaci oraz UI, nagrane prawie wszystkie dialogi oraz część zaplecza programistycznego (które niestety wymaga teraz największego wsparcia).


SZUKAMY

Muzyka – kogoś kto jest w stanie skomponować całą ścieżkę dźwiękową gry.

Dźwiękowca – który podda obróbce wszystkie nagrane dubbingi z różnych urządzeń. Nagra dźwięki otoczenia oraz dźwięki UI.

Jeśli jesteś muzykiem i dźwiękowcem to i lepiej! :slight_smile:

Pomocnika „Składacza” - osoby która potrafi poskładać grę do kupy w Unity (docelowo Fungus.
Nie chodzi o programistę C#, Fungus bazuje na visual scriptingu i stanowi trzon gameplayowej pętli).

Mistrza marketingu – Grupa posiada swoją stronę projektu, fanpage na facebook, Itch.io oraz maila.

Potrzebujemy osoby posiadającej talent do kontaktu z ludzmi oraz czas max raz w tygodniu aby wrzucić nowy post na fanpage, odpisać na mail (ogólnie rozkręci hype :slight_smile: ). Więcej informacji podam na priv.


Szukamy osób które dołączą do projektu z pasji i będą mogły poświęcić czas projektowi min raz w tygodniu. Uparcie dążymy by projekt został skończony, jednak znacznie wydłużają ten czas „braki kadrowe” :slight_smile:

Kontaktujemy się głównie przez Discorda. Zawsze w Poniedziałki organizowane są spotkania o 19:00 na jakieś max pół godziny. Omawiamy wtedy co udało nam się zrobić podczas tygodnia :slight_smile:

Nasza strona www – www.extenebre.com (w budowie)
Nasz fanbage - https://www.facebook.com/ExTenebre
Nasze itch - https://extenebre.itch.io/ (też w budowie)


#2

Gatunek niszowy, szczególnie w Polsce ale gdy fabuła będzie ciekawa może to być bardzo klimatyczna produkcja. O dziwo styl graficzny pomimo wielu mankamentów podoba mi się. Tutaj muzyka będzie bardzo ważna bo będzie tworzyła klimat, nie możecie na tym etapie wtopić. Jedna uwaga, ja bym to robił po angielsku, nie wiem czy taki macie plan ale angielski to podstawa tutaj. Tak więc moja opinia, grafika okej, można lekko dopracować ale jest ok, muzyka wybierzcie mądrze, język angielski, marketing, tutaj może też spróbujcie na instagramie, tam dużo ludzi obserwuje gatunek horrorów. Zmień link ich . io bo prowadzi na PORNO! Mam nadzieje, że pomogłem.


#3

Witam :slight_smile:
Dziękujemy za opinie.
Dźwiękowca / Muzyka właśnie szukamy. Obecnie mamy jednego na testach :slight_smile:

Jeśli chodzi o język, to gra ma być docelowo stworzona w języku Polskim i Angielskim ( w przypadku angielskiego, nie będzie dubbingów).

Jeśli chodzi o instagrama, na razie nie miał się kto zajmować stronami, ale jest w załorzeniach.

Dziękuję za wychwycenie tej nie fortunnej literówki, zmieniłam :slight_smile:

Pozdrawiam serdecznie


#4

Hej jestem zainteresowany współpracą z Wami. Jestem realizatorem dźwięku, pracuje w teatrze lalkowym dla dzieci, posiadam swoje studio i gram na gitarze basowej i chciałbym spróbować swoich sił w stworzeniu czegoś ciekawego dla Was. Jeżeli jesteście zainteresowani, to piszcie co mogę zrobić :slight_smile: pozdrawiam !


#5

Witaj :slight_smile:
Obecnie udało mi się już znaleźć Pana na te stanowisko i jest jakby na okresie testowym.
Jeśli coś się zmieni to będę miała cię na uwadze i się z tobą skontaktuje :slight_smile:


#6

Pokażcie kiedyś jak ta gra chodzi na filmie.