Szukanie inspiracji do projektu [nie gamedev]

Uwaga: Nie chodzi nam o gamedev
Piszę tutaj, bo znajdują się tu ludzie, którzy mają takie same potrzeby jak inni ludzie
Możliwe że ktoś ma fajny pomysł którego nie jest w stanie wykonać, albo chciałby zobaczyć jakąś ciekawą aplikację, ale wszyscy boją się wykonania ze względu na duże ryzyko (głód technologiczny wrogiem biznesu)
No i dodatkowo przeglądają to programiści/graficy, niekoniecznie jedynie gier, gdyby ktoś był chętny na projekt nie gamedev, na dole opis

Projekt wrzuciłem jako Off-topic, ponieważ nie nawiązuje do tematów czysto gamedev’owych, ale myślę, że ludzie tutaj mogą się przyczynić do pomocy

[Kim jesteśmy]
Jesteśmy 7 osobową grupą tworzącą projekty (backend c#, frontend js/ts, design ui)
Mamy na koncie 2 wstrzymane open source
Pierwszy z powodu lepszego pomysłu, ale odstawiony w stanie nie najgorszym
Drugi z powodu nudy, ciągłego klepania i braku większych problemów
Chyba tylko kontener IoC to był taki większy problem… poza tym chyba tylko coś z bazą danych
Gdyby ktoś chciał zobaczyć https://github.com/Marcin99b/Squader (hated to wspomniany pierwszy projekt)

[Czego szukamy]
Pomysłu na ambitny projekt, czegoś do inspiracji
Nie chodzi tutaj o sztywną specyfikację, tylko rzucenie tematu/pomsyłu, którym można się zainspirować
Coś, gdzie będzie potrzebne sporo kombinowania, ale całość będzie możliwa do wykonania

[Budżet]
Na razie nie planujemy wydatków, a jedynie zdobywanie doświadczenia
Ale gdyby projekt okazał się super, myślę że z ewentualnym hostingiem czy drobną reklamą nie byłoby problemu, jak wspomniałem - większość osób tu zarabia, a koszty hostingów nie są drogie, tym bardziej biorąc pod uwage promocje dla nowych klientów, z których za darmo można utrzymać aplikacje… myślę że nawet przez rok

[Dodatkowo - gdyby ktoś chciał dołączyć]
Gdyby ktoś był zainteresowany dołączeniem, piszcie na pw
Prawdopodobny stack technologiczny to
Backend - małe zapotrzebowanie: ASP NET Core WebApi
Frontend - duże zapotrzebowanie: Angular 6 lub vue.js (nie ustalone, ale patrząc po tych ludziach obstawiam że angular, jestem w 90% pewny)
Design UI - małe zapotrzebowanie: Używają Adobe XD