TEAM do 2D MMORPG NO-PROFIT

Witam,

Projekt to gra MMORPG w 2D tworzona na silniku Intersect Game Engine.
Sama gra nie ma być super mmorpg która przyciągnie tysiące graczy. Jest to projekt w którym chce się rozwinąć oraz chce aby inne osoby rozwijały się.
Sam projekt jest no-profit czyli poszukuje ludzi dla których to będzie hobby/zabawa/samodoskonalenie się a nie zarobki.

Oczywiście samo tworzenie gry dla nigdy jej nie otwarcia mija się z celem dlatego też jeżeli projekt rozwinie się zakupie serwer dedykowany.

Kogo poszukuje ?
Osób które chcą zacząć z gamedev lub które chcą się doskonalić.
Poszukuje grafików 2D, programistów oraz osób które mają jakieś swoje pomysły na świat, quest czy mechaniki.

Mając na uwadze rodzaj projektu czyli no-profit rozumiem jeżeli ktoś ma tylko np czas w nocy czy też może uczestniczyć w tworzeniu gry tylko np 2 godzinny dziennie czy 5 godzin tygodniowo.

Nie oczekuje pełnoletniości ( jednak bardziej nastawiony jestem do osób pełnoletnich ). Jednak bądźmy poważnymi ludźmi. Każda osoba która wychodzi poza normy w zachowaniu czyli jest nachalna, wyzywa itd nie będzie traktowana poważnie.

Jeżeli jest ktoś zainteresowany proszę zostawić wiadomość o kontakt pod postem lub na dm.
Jeżeli jesteś grafikiem miło było by abyś zostawił jakąś swoją pracę.

Zapomniałeś o najważniejszym: kim jesteś, jakie ty masz doświadczenie, co ty będziesz robił w projekcie. I miło by było gdybyś przedstawił jakieś swoje dotychczasowe prace.

Dziękuje za wypomnienie :smiley: Trzeba się uczyć.

Jestem Wojciech mam 24 lat. Doświadczenie ? Żadne poważne. Kiedyś byłem związany trochę z sceną RPG MAKER. Jedną grę moją tam przyjęto dobrze reszte słabo lub bez echa większego.
W projekcie prócz zarządzania trochę tym co będzie wykonywane będę tworzyć mapy, questy oraz ogólny system gry jak profesje, bronie, crafting.

Pozdrawiam

A masz na tą grę jakikolwiek pomysł? Jakieś gdd? :slight_smile:

Jeśli posiadasz ŻADNE doświadczenie to jak napisałeś grę?, którą ktoś opublikował. Podaj adres tej gry?

Nie wiem czy uda się znaleźć non-profit, ale spróbuj wysłać zapytanie na fixly.pl Ja tak znalazłem grafika do współpracy.

Witaj. Jeżeli potrzebujesz osoby od story, fabuły (storymakera) to prosiłbym o kontakt. Z chęcią pomogę ci przy projekcie jeśli będzie taka potrzeba.
Pozdrawiam oraz czekam na kontakt.

siema jestem początkujący lecz mam dużo ciekawych pomysłów i szybko się uczę, mógłbym ci pomóc ci w tworzeniu fabuły i szkiców map, a później promocją gry. PS. jestem niepełnoletni