Temat już do zamknięcia

Temat już nieaktualny.

Szukam ekipy gra TPS RPG

Wyślij jakieś portfolio czy coś. Zachęcisz nim więcej osób.
Mało kto ma chęci dołączyć do osoby która nie dzieli się doświadczeniem/nie ma go.
Na twoim miejscu bym poduczył się i dołączył do kogoś :smiley:

Serdecznie Pozdrawiam i życzę wielkich sukcesów

Chętnie bym pokazał te projekty gdyby nie fakt, że było to “X” czasu temu i już ich nie mam :frowning:

Czyli ich nie masz. Wypadało by zrobić coś a nie rzucać słowa na wiatr. :wink:

Zacząć tworzyć i dopiero wtedy jak będzie się coś miało to zacząć szukać ludzi?

Tak, wysłać prototyp.
Jeśli ludziom się spodoba to dołączą do ciebie szybciej niż myślisz. Jeśli nie to trudno się mówi…

Tak zrobię, dziękuję bardzo i pozdrawiam. :slight_smile:

Również pozdrawiam i życzę sukcesów. Powodzenia :slight_smile:

Ja moge pracowac, w sumie to za darmo :slight_smile: Moge i kodowac ,i robic tekstury 2D, oraz robic modele 3D :slight_smile: Chcesz na skype?

Jak cos to tez znam sie na horrorach, a wiele czassu szukalem ludzi z kim moglbym robic gre, to moje hobby. Jak chcesz mnie na skype to zapros mnie: KtośNapewno
Avatar to taki jakby avatar youtubea z napisem RG na srodku przekrzywionym o 45 stopni :stuck_out_tongue:

Zastanawiam się czy znalazłem człowieka renesansu. Umie kodować, modelować, robić tekstury 2D :smile:
Jest takie powiedzenie “Jak ktoś jest od wszystkiego to jest do niczego”.

Tak poza tym, doświadczony jesteś mając 2 dni odwiedzin na forum i długo szukałeś ogłoszeń w stylu “zróbmy razem grę”. Ciekawe jak to możliwe że tak dużo czasu ci to zajęło :thinking:

:thinking: Proste wytłumaczenie

Pozdrawiam

Moze najlepszy nie jestem, jednak siedze w unity z 3 lata, robiac modele duzo nie umiem, ale jednak moge zrobic modele typu lozko, lampa itp. Jedyne do czego sie nie nadaje to do muzyki xD

Jeśli tak długo siedzisz w unity to pochwal się portfoliem, bo mi się wydaję że nic nie umiesz :smile: (mogę się mylić)

Mam problem z tym, ze jak robie gry to ich nie dokańczam, bo sa za wielkie. Dlatego szukam ludzi z kim moge pracowac.

Czyli ich nie robisz. Proponuję zacząć od mniejszych gier i zrobić sobie portfolio a nie szukać ludzi na 1 dzień :slight_smile:

Pozdrawiam

A tam :stuck_out_tongue: też się zajmuję wszystkim w swojej grze, a nie wychodzi tak źle. Tylko efektów dźwiękowych jeszcze nie robię sam. Ale na to przyjdzie czas jak kupię większe mieszkanie z miejscem na taki warsztat :stuck_out_tongue:

Co do tematu- na start najfajniej wychodzi duet- programista i grafik. Parę osób o tym wspominało w podobnych wątkach. To się dobrze sprawdza :slight_smile: Jak się przejrzy “gwiazdy” na scenie małych studiów indie to często podobnie wyglądają

Ale nie każdy jest tobą :wink:
Lepiej skupić się na jednej dziedzinie. Zostanie się wtedy profesjonalistą, a nie człowiekiem renesansu.
Chyba że ktoś bardzo lubi samotność i bycie wielozadaniowym :smile:

Glownie skupiam sie na kodowaniu, modelowania sie juz praktycznie nie ucze, tak samo robienie tekstur

To polecam pisanie “jestem programistą (język programowania)”, taki protip :stuck_out_tongue:

Powodzenia w szukaniu grafika i w nauce :slight_smile: Serdecznie pozdrawiam

Autor tematu odebrał ode mnie pliki źródłowe - postać i lokację, po czym usunął konto google. Do chwili wyjaśnienia wygląda to jak wygląda… Czy ktoś jeszcze jest w podobnej sytuacji?