Tenshiva- Cinematic trailer

game-design

Cześć!
Chciałbym wam pokazać moje pierwsze długie animowane intro. Jest to animacja przedstawiająca mitologie świata Tenshivy. Tenshiva jest boginią, która stworzyła Wszechświat z chaosu, a jej łza zapoczątkowała życie. Akumashi jest jej przeciwieństwem. Reprezentuje mrok i śmierć.
Cala animacje możecie zobaczyć tutaj:

Będzie to MMORPG. Niestety nie mogę zdradzić nic na temat mechaniki gry.
Odwiedzajcie czasem mój kanał. Co miesiąc będę tam uploadował nowe materiały.
Pozdrawiam!

Trochę feedbacku (mam nadzieję, że konstruktywnego):

• głos narratorki trochę zbyt drżący (tak na siłę) - np. “the daahahahahaharkness” albo “out of the chaos, she created… ooohohohordeeer”
  • … spark emerged from the darkness and created the light. (na ujęciu jest światło od samego początku, a “powstanie światła” tylko dodaje inne światło. W sensie - to jest ok, bo musi być jakieś oświetlenie, żeby było widać scenę przed powstaniem mitycznego światła, ale da się to rozwiązać w inny sposób, tak, żeby widz miał wrażenie, że światło rzeczywiście nie istniało przedtem (np wywalić te słońce).
  • jakiś podkład muzyczny dodałby +20 do klimatu i zlepił całą narrację do przysłowiowej kupy
  • ujęcie z łezką - trochę przesadziłeś z tą smutną miną XD no i łezka wygląda jak rtęć
  • witaj wędrowcze, opowiem Ci moją historię —> albo jednak nie, sam odkryj jak się skończy (może i ma to sens, ale jakoś tak wywołuje negatywne emocje we mnie - najpewniej zwyczajnie się czepiam :slight_smile: )

Na plus:

• niektóre ujęcia bardzo ładne (np. ujęcie z tym kolesiem ze świecącymi oczami)
  • ładnie zrobione rośnięcie roślin

Ogólnie wiadomo, jak na amatorską produkcję jest spoko, z każdą kolejną będzie dużo lepiej.
Keep up the good work!

Czym renderowałeś?

Witam! Stawiam, że robione w Source Filmmaker? Tak czy inaczej super modele i animacje (zwłaszcza poruszanie się i wzrastanie roślinności). Mnie osobiście nie do końca pasuje historia - jest taka oczywista starcie dobra i zła. Może dobrym pomysłem byłoby połączenie ich w parę, a ich starcia były by na zasadzie kłótni kochanków? Tak czy inaczej jest tu wysoka jakość i na prawdę trzymam kciuki.