The Kingdom of Dorwine

Czesc wszystkim!

Mam na imię Bartosz i jestem grafikiem i animatorem 3D. Robienie cinematic´ow do gier zawsze było moim marzeniem.
Niedawno popełniłem mala animacje do nie istniejacej gry The Kingdom of Dorwine. Mozecie zobaczyc tutaj:

Komentujcie, lajkujcie i subskrybujcie mój kanał. Pomożecie mi w karierze :slight_smile:

Jeśli macie ochotę na współpracę to serdecznie zapraszam do mojego portfolio:
http://www.wozny3dartist.portfoliobox.net/

Pozdrawiam
Bartosz

Jeśli naprawdę wszystko to twoje dzieło, to według mnie masz talent. Przynajmniej mi się podoba.
Aż się prosi by dorobić grę do tej grafiki. :slight_smile:

Nie twierdzę że robiłeś wszystkiego ale jako gościu od cgi pewnie użyłeś assetów na unity - tak zakładam. W sumie to mnie kręci to samo, moglibyśmy jakąś spółkę wymyśleć :slight_smile: .

Hej!
Dzięki za dobre słowa.
Tak, nie wszystko wymodelowałam samodzielnie. Uzywalem bibliotek roślinności.Zamek znalazlem w necie jako plik CAD, ktory musialem podrasować itp itd.
Jesli znajde cos w internecie i mogę to odpicować, to wsadzam do moich scen jako tło bez wyrzutów sumienia.
Jak dotąd nie używałem assetów do Unity, ale kto wie, w następnym projekcie może użyje jakies pierdolki zeby urozmaicic sceny.

Po to są open-sources i free żeby korzystać. Co nie zmienia faktu, że scena bardzo fajna i wszystko ze sobą gra.

Pani Bartek? Yhm, konto chłopaka, tak? Mam dysonans, chyba że literówka…
Wracając do tematu, to podrzucam ci moje scenki, robione w podobny sposób, ale animację planuję nagrywać za pomocą kinecta, tylko musiałbym tę mechanikę nagrywania ogarnąć, bo tutaj to mi trochę drewnianie wyszło :confused: .