The Oblivion - gra survival-horror


#1

Chciałbym przedstawić wam moja grę survival-horror The Oblivion (Niepamięć). Obecnie gra jest w fazie alfa i posiada 4 grywalne poziomy. Głównym celem jest wydostanie się ze szpitala psychiatrycznego, który jest opanowany przez nieumarłych zombie. Zombie powstały po nieudanym eksperymencie. Wrogów w postaci zombie będzie można pokonać po odnalezieniu pistoletu na początku gry. Każdy poziom gry to kolejne piętro szpitala i kolejni nieumarli do pokonania. Gra była tworzona jako projekt akademicki na mojej uczelni. Gra została zaprojektowana na silniku Unity3D.
Oficjalny Fanpage gry The Oblivion: https://www.facebook.com/TheOblivionGame

Znajdują się tam zdjęcia oraz możliwość ściągnięcia paczki z grą
Serdecznie zapraszam


#3

Ten kciuk jest bezbłędny :smiley:


#4

Jaki kciuk? Mógłbyś dać jakąś dłuższą opinie?


#5

Chodzi mi o dłoń trzymającą pistolet, kciuk jest wykręcony w górę (powinien być skierowany w dół). To jest pierwsza rzecz, która rzuciła mi się w oczy.
Mówię bazując na screenach.

:smile:


#6

Możliwe ja robiłem te animacje
:smiley:


#7

Zapraszam chętnie na fanpage i do like’owania strony.


#8

Moja gra jest na Gamejolt! Oto link: https://gamejolt.com/games/TheOblivion/359962


#9

Wczoraj opublikowałem na gamejolt nową versję gry - The Oblivion alfa 3.2. Więcej informacji na: https://gamejolt.com/games/TheOblivion/359962.


#10

Ciekawe, na pewno jest potencjał w Tobie i grupie akademickiej na coś lepszego. Przy odpowiednim budżecie moglibyście coś zdziałać :). Takie rzeczy jak modele, czy grafika, zawsze można dorobić, jeżeli ktoś potrafi to poskładać w całość to już jest sukces.


#11

Dziękuję za taką ocenę. Większość modeli została wykonana przez nas a tylko drobna część jest z asset store.