The Thief of Wishes/ Złodziej Życzeń - interaktywna baśń

Dzień dobry wszystkim!

Chciałam Wam dzisiaj zaprezentować efekt pracy, która trwała nieprzerwanie od 2015 roku, a której zwieńczeniem będzie premiera aplikacji jesienią 2017 roku.

Złodziej Życzeń to interaktywna książeczka-aplikacja, która porywa odbiorcę na nowo w świat rodem ze starych baśni – gdzie „żyli długo i szczęśliwie” jest tylko jednym z możliwych zakończeń.

Mechanika gry koncentruje się wokół podróży pomiędzy dwoma odmiennymi rzeczywistościami (uroczym, starym miasteczkiem i jego koszmarną wersją), a poprzez wybór jednej z dostępnych akcji/odpowiedzi wpływa się na postęp historii.

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z trailerem:

Jak również naszą stroną: http://www.allbluestudio.com/ i press kitem - gdzie można między innymi znaleźć więcej informacji o mechanice, fabule czy też samym procesie powstawania apki.

Z góry dziękuję również za wszelkie komentarze, porady, polubienie naszych social mediów czy jeśli po prostu wpadniecie się przywitać!

Pozdrawiam serdecznie w imieniu całego Zespołu All Blue Studio!

Nie mój styl, ale tak obiektywnie oceniając, w skrócie, aby nie przedłużać - Ładnie to wygląda, o ile będzie to darmowe, to być może przetestuje i dam znać :slight_smile:

Hej,
Dziękuję za komentarz. :blush:
Przewidujemy już wkrótce darmowe egzemplarze recenzenckie i konkursowe, ale ogólnie sama gra będzie do kupienia w App Store.
Pozdrawiam!

Drobna aktualizacja. Po długim namyśle - i odrobinie wahania - postanowiliśmy dodać do aplikacji jeszcze jedno usprawnienie, czyli trzy mini-gierki niezależne od głównej fabuły. Z założenia chcemy, by każda była poświęcona innej sferze istotnej dla rozwoju: refleksowi, pamięci oraz spostrzegawczości.

Pierwsza mini-gierka (z kategorii refleks) to proste łapanie dyni przed roztrzaskaniem, gdzie wraz z upływem czasu dynie spadają coraz szybciej, a mamy tylko trzy “nieudane próby” nim przywita nas “game over”. Gramy więc po prostu na punkty. Czyli coś w tym stylu:

No i teraz pytanie: czy Wasze dzieciaki lubią takie gry? :slight_smile:
Czy mają może jakieś ulubione? Zwrócilibyście na coś szczególną uwagę?

Z góry dzięki za Wasz feedback!

Ładna grafika,
Trzymam kciuki.
;]

Cześć wszystkim!

Wojciech_Witowski - > Serdecznie dziękuję. Mam nadzieję, że Wasza premiera udała się zgodnie z oczekiwaniami :slight_smile:

Dzisiaj druga mini-gra z kategorii “percepcja”. Zadanie będzie polegało na odnalezieniu 10 zegarków ukrytych losowo w zabawnych miejscach na planszy. Nawet ja miałam z tym niekiedy problem - więc mam nadzieję, że zabawa da dzieciakom sporo zabawy :wink:

mini-game-watches_small

Hej wszystkim!

Jak zapewne doskonale wiecie nie ma nic bardziej zgubnego od szacowania daty premiery :wink:

Po drobnym poślizgu wracam jednak do Was z radosną informacją: “Złodziej Życzeń” od dzisiaj jest już dostępny na wszystkie urządzenia z iOS:

Link do aplikacji

Nie zapomnijcie odwiedzić App Store i zostawić swoje komentarze.
Chcieliśmy także podziękować za cierpliwość i wsparcie. Praca nad aplikacją była dla nas wyjątkowym doświadczeniem – dlatego mamy nadzieję, że efekt finalny spodoba się Wam tak bardzo jak nam.
W trakcie następnych aktualizacji spodziewajcie się nowych wersji językowych i mini-gier.
Będziemy także wdzięczni za wszelkie komentarze, oceny czy po prostu podzielenie się z nami opinią – co pomoże nam w przyszłości ulepszyć kolejne aplikacje!

Hej wszystkim!

Na początek wielkie dzięki za wszystkie uwagi, które otrzymaliśmy. Pomogło to nam szybko wyeliminować kilka błędów - dzięki czemu przesyłam Wam podsumowanie pierwszej, większej aktualizacji:

Update 1.0.2.

• Nie wszystkie assety wyświetlały się poprawnie na iPhone 8 (teraz ten problem jest już rozwiązany).
  • Czasami sceny z animacjami lub określone części opowieści były zbyt długie, przez co konieczne było ciągłe dotykanie ekranu. Teraz uniemożliwiamy urządzeniu automatyczne przechodzenie w stan uśpienia w trakcie czytania opowieści.
  • Lubicie naklejki? Bo my je uwielbiamy! Wraz z nową aktualizacją udostępniamy Wam zestaw naklejek do iMessage.

Kolejne zmiany już niedługo!

Hej wszystkim!

Tym razem mamy dobrą wiadomość: darmowa wersja “Złodzieja Życzeń” jest już dostępna w App Store.

Znajdziecie w niej cały prolog - czyli w sumie 8 ilustrowanych stron - które opowiadają historie tytułowego Złodzieja i tego jak stał się on więźniem Magicznej Fontanny.

W płatnej wersji aplikacji znajdziecie dodatkowo:

• Możliwość decydowania o kierunku historii (poprzez wybieranie odpowiedzi w dialogach i dostępnych akcji)
  • Ponad 40 ilustrowanych stron
  • Dodatkowe sceny i animacje
  • Dostęp do 3 mini-gier
  • Różne typy zakończeń do odkrycia

A już niedługo: kolejne aktualizację! :slight_smile:

Jesteśmy bardzo szczęśliwi mogąc podzielić się z Wami tą informacją: “Złodziej Życzeń” został zakwalifikowany do tegorocznej edycji Indie Showcase w trakcie Digital Dragons.

Wraz z innymi wybranymi 20 studiami weźmiemy udział w konkursie w kategorii najlepszych gier niezależnych.

Z przyjemnością spotkamy się z Wami wszystkimi i pokażemy aplikację na naszym stoisku.

Serdecznie zapraszamy! :slight_smile: