Ваше сообщество хамское, и вы не достойны лицезреть моё творчество

Ваше сообщество хамское, и вы не достойны лицезреть моё творчество.

“too much blur”
czasami przeciwnicy sa poza ekranem - strzelaja ale ja nie moge ich zestrzelic.
Te duze meteoryty wygladaja jakby mogly rozbic statek i je unikalem na poczatku a pozniej sie dowiedzialem ze to jest background. Albo niech uszkadzaja statek albo daj je bardziej jako tlo :smiley:

(wpis wycofany przez autora, zostanie automatycznie usunięty za 24 godziny, chyba że zostanie oflagowany)

Moje odczucia:

• menu- fajnie by było dodać tytuł/logo, nie porwała mnie estetyka
  • klikam play, lag przy rozpoczęciu gry
  • gra- trochę nie rozumiem co się dzieje. Gdzie mogę zobaczyć moje punkty życia? Co oznaczają ikonki statków u dołu ekranu? Co oznaczają kolejne rzeczy spadające na mnie?
  • denerwuje mnie dźwięk, jest średnio dopasowany do reszty, czasem w ogóle nie pasuje do tego co się dzieje na ekranie
  • steruję myszką, nie wiem czy da się inaczej, ale mój statek jest jakieś 2 cm nad kursorem
  • sięgam po drinka, zostawiam statek w bezruchu, strzały wrogów mijają mnie o parę milimetrów. Zaciekawiony przyglądam się, zjawisko nie ustępuje
  • łapię statek myszką i przeciągam za ekran. Idę na fajkę. Wracam. Nadal żyję, na ekranie jest około 7 przeciwników. Lecą swobodnie w dół. Nie widzą mnie. Ja w sumie też.
  • wjeżdżam na chwilę na ekran i znów po za. Przeciwnicy kontynuują drogę w dół, tylko trochę wolniej i strzelają w przestrzeń

Zgadzam się też z komentarzem kolegi powyżej.

Mam nadzieję, że pomogłem :slight_smile:

(wpis wycofany przez autora, zostanie automatycznie usunięty za 24 godziny, chyba że zostanie oflagowany)

Strona na markecie wygląda bardzo kiepsko. Czemu nie ma opisu gry? W meta jest zdjęcie ręki z telefonem. Skutecznie zakopałeś swoją grę tak głęboko, żeby nikt jej nie znalazł. Minimum to zrobić by gra była do znalezienia po podstawowych słowach kluczowych dla gatunku.

Wydałeś grę jako premium, na rynku mobilnym, gdzie naprawdę trzeba mieć dobrze przemyślany marketing by gra premium sprzedała się w więcej niż kilku sztukach. Więc jeśli już ktoś się dokopie do Twojej gry, zobaczy trailer, zobaczy opis (a raczej brak) to czemu ma zapłacić 2.5 PLN jak lepsze tytuły są za free?

o jakaś promocja wczoraj był po prawie 10zł :blush:

Mnie zastanawia tylko, czy już nie trzeba podawać adresu jeśli sprzedaje się grę ?

swent “sprzedawanie” gry to nie sprzedawanie perfum po hipermarketem… (twoje wypowiedzi zalatuja pod pewna grupe etniczna ktora sie tym zajmuje).
Zajelo mu to “caly miesiac” tego “rysowania” …no i “progamowania”… tej “pieknej” gry…

Powiem w skrocie zeby cie za bardzo nie obrazic (tak jak ty obrazasz nas swoimi wypowiedziami):
Wole kupic bulke z czosnkiem w biedrze niz twoja gre…

Niedlugo tu bedzie tak:
“kup pan gre bo mam horom curke”

Nawet pisac mi sie juz nie chce :smiley:

Z gierek mam jedno memory… nie jest to cos super bardziej zrobilem jako zabawe. Czy jest dobra czy nie to pozostawiam ocenie innym ale…

Nie wciskam innym na sile.
Nie pisze ze mam “piekna” grafike… nie nie masz.
Nie pisze ze mam super grywalnosc… ty tez nie masz.
Nie mowie zeby ktos kupil dodatek bo kosztuje tyle samo co bulka w biedrze :smiley:
i wiele wiele innych… moze u ciebie na wsi na wschodzie tak sie robi ale tutaj na sile nikomu nic nie wcisniesz :smiley:
Po drugie… gosciu miej troche samoktrytyki… wiekszosc co tutaj dodaje swoje prace jako concept artist/2d/modeler/kompzytor itp ma skill lepszego od ciebie o lata praktyki + maja skromnosc bo widze ze fajnie robia ale sie z tym nie obnosza…

juz na 100% tutaj nic nie pisze… bo to strata czasu :smiley:

Długo takiego rakoweg kontentu na tym forum nie było. Cytując klasykę klasyki jeśli chcesz sprzedać grę szanuj graczy.

Ps. Xd