Twórca muzyki szuka możliwości współpracy

Witam wszystkich. Tworzę muzykę elektroniczną (dark ambient, industrial) i jestem zainteresowany podjęciem współpracy i realizacją muzyki do gier, ale też innych form intermedialnych np. filmów, spektakli teatralnych, instalacji artystycznych, performansów. Poza tym, że posługuję się programami komputerowymi do tworzenia muzyki jestem również wokalistą, co można usłyszeć w jednym z załączonych utworów. Zależy mi przede wszystkim na tworzeniu kompozycji ilustracyjnych, opartych na plamach dźwiękowych czy przetworzonych wokalach, ale zdarza mi się stworzyć także utwór z bitem i mocno podkreślonym rytmem. Nie mam do tej pory doświadczeń w prezentowaniu mojej muzyki, przez wiele lat tworzyłem ją do szuflady i nie traktowałem szczególnie poważnie. Jestem otwarty na współpracę i zdobywanie nowych, twórczych doświadczeń, nawet tych pozornie odległych od dotychczasowych, chętnie też eksperymentuję z nowymi konwencjami i formami. Zachęcam do kontaktu i załączam link do mojego soundclouda, na którym z czasem będzie pojawiać się więcej próbek mojej twórczości.