Tworzenie gier, szukam stażów. (Studia Dualne)

gamedev

Witam, jestem 20 letnim studentem Informatyki na warunkach Unijnych, chciałbym zaoferować swoją osobę w roli stażysty w firmie zajmującej się tworzeniem gry.

Jestem w stanie zagwarantować ze swojej strony zaangażowanie w zlecone mi zadania, oraz komunikatywność z innymi członkami zespołu przy odgórnym założeniu że chcę się uczyć i wynosić jak najwięcej wiedzy.

Aktualnie uczę się silnika Unreal Engine 4 z użyciem C++, ale nie będzie dla mnie problemem zmiana środowiska.
Chciałbym wynieść ze staży jak największą porcję wiedzy którą chciałbym wykorzystywać w kolejnych otrzymywanych przez firmę zleceniach, ponieważ zależy mi na znalezieniu staży które w przyszłości mogły by się przeistoczyć w stałą współpracę.

Powtórzę że staże są na warunkach Unijnych, i trwają one przez około 3 lata zakładając 10 miesięcy staży.Wszystkie dodatkowe informacje dodam jeżeli znajdą się zainteresowani, ze względów takich że projekt zawiera wiele paragrafów które mogą zostać odrzucone, gdyż zakładają warunki. Także zależnie od nich będę mógł odpowiedzieć na pytanie.

Nie podaję miejsca w którym mnie staże interesują ze względu że nie ma to znaczenia.

Serdecznie pozdrawiam