Tworzenie gry pvp

projektowanie-gier

Witam mam koło 18 lat i mam chęć żeby zrobic gre pvp tak jak napisałem w temacie szukam ekipy czyli jeszcze niemam nikogo gra typu fortnite pubg itp bym mógł zapłacić jak bym zrobił gre i jak gra by się wybiła bo nie mam tak dużo pieniędzy żeby zapłacić za zrobienie gry jak by gra wyszła to może by się dało coś zarobić i bym mógł zapłacić więcej informacji o grze na prywatnej wiadomości napiszę.

Jeżeli chcesz robić gry:

1. Podstawową zasadą oferowania komuś współpracy jest zaoferowanie czegoś od siebie.
    Pieniądze po wydaniu gry, pomysł na grę, wiek i zapał nie mają niestety żadnej wartości. Jeżeli więc nie masz nic poza wyżej wymienionymi patrz punkt 2.

2. Zacznij od małego projektu który jesteś w stanie wykonać sam (i nie mówię tutaj koniecznie o grze - dopasuj go zależnie od dziedziny którą się zajmujesz). Zdobędziesz dzięki temu potrzebne umiejętności i wiedzę dzięki której znajdą się ludzie którzy będą chcieli podjąć z tobą współpracę.

3. Razem z tymi ludźmi będziesz prawdopodobnie w stanie wykonać kolejny, już większy projekt, dzięki któremu zdobędziesz jeszcze lepsze umiejętności.

4. Posiadając te umiejętności i wiedzę będziesz w stanie lepiej określić ile i jakich umiejętności potrzeba aby wykonać projekt o którym piszesz a także ile czasu to zajmie. Dojdziesz prawdopodobnie do pewnych wniosków… ale bez spojlerów :wink:

Ciekawostka: przeszukaj sobie forum pod kątem słów “szukam zespołu” “mam pomysł na grę” “zbieram ekipę” a zobaczysz, że nie jesteś pierwszym i ostatnim.

Jak masz jakieś pytania możesz odezwać się na pw, spróbuję pomóc w zakresie swojej wiedzy.

Tak tylko nie umiem pisać skryptów

Proponuję abyś najpierw Ty dołączył do jakiegoś projektu.

Wnieś do gry coś od siebie zacznij pomagać przy tworzeniu gry.

Nie musisz robić tego przez cały ROK, poświęć się grze przynajmniej 3 miesiące.

Zdobędziesz dzięki temu ogromne doświadczeni, które będziesz mógł wykorzystać z SWOIM zespole, jeśli wyciągniesz wnioski ze swojej współpracy.

Jeśli jednak stwierdzisz że TWÓJ czas jest zbyt cenny aby marnować go na jakąś grę, która i tak prawdopodobnie nigdy nie zostanie wydana to pomyśl czy tak nie będą odbierać Twojego ogłoszenia inni.

Ja od 20 lat pracuję jako programista wolontariusz, dzięki temu zdobywam co jakiś czas ciekawe doświadczenie.

Hi @Neks

I can help

Please reach me out through Skype: cis.am3 or email me at frank @ cisinlabs dot com

Best regards
Frank