[Unity 3D] Poszukuję osób chętnych do wspólnej nauki Unity

Witam,

Tak jak w temacie, siedzę już troszkę czasu w unity ale tak samotnie idzie ciężej wiadomo w grupie raźniej :wink:
Dla tego właśnie poszukuje osób komunikatywnych które też mają np: swoje początki, do wspólnego odkrywania i nauki Unity 3D co może w następstwie rokować że wspólnie uda nam się coś stworzyć :wink:

Jeżeli ktoś jest chętny do takiej zabawo-nauki z możliwością być może rozwoju w tym kierunku,
proszę pisać tu w temacie bądź od razu pm.

Jak by co szukam ludzi wiekowo najlepiej jak by ponad 2 z przodu :stuck_out_tongue:
forma kontaktu i omawiania myślę że np: teamspeak był by wygodną formą wymiany informacji i omawiania zagadnień.

Pozdrawiam.

Witam ja chętna jeśli to jeszcze aktualne :slight_smile:

Oczywiście że aktualne czym nas więcej tym weselej :wink:

Jest jeszcze miejsce dla mnie z checia poucze sie i przypomne se unity w grupie.
Potrafie:
-obsluga blendera stopien nie zawansowany
-pisanie stron z uzyciem css
-unity kiedys duzo pracowalem na nim ale od 2 lat nie tykalem go
-c++ troche sie uczylem

Witam, chętnie bym się przyłączył do wspólnej nauki jak i samej wymiany posiadanej już wiedzy. Potrzebuję trochę motywacji i tak jak autor pisze samemu idzie ciężej. W grupie zawsze to jedna osoba nakręca drugą i wszystko idzie do przodu. Samym Unity bawię się od kilku miesięcy z przerwami. Co do wieku to 2 z przodu jest :wink:

Witam, jeżeli można bardzo chętnie, Bardzo chciałbym podszkolić swoje umiejętności. Rozpoczynałem od Game Makera( co nie było dobrym pomysłem) . Unity jednak bardzo mi się podoba. 24 wiosenki

Ja w sumie też się zbieram i zbieram i w końcu chyba czas:)

Do jutra na Udemy kursy Unity są po $10:)

witam
ja tu z innej gruszki jeśli ogarnęliście unity a ja jestem grafikiem to proponuję współpracę nad jakimś małym projektem
email: pitfon123@gmail.com

Są jeszcze wolne miejsca w ekipie?

Hejka,
I jak Wam idzie wspólna zabawa z Unity ? Jeśli nie będzie Wam to przeszkadzać z miłą chęcią dołączyłbym do grupy coby przypomnieć sobie co nieco z c# i Unity a może nawet skończyć, a właściwie zacząć swój projekt :stuck_out_tongue:

Witam,

Oczywiście że miejsca są hmm są nawet nie ograniczone :stuck_out_tongue: czym nas więcej tym weselej :wink:

Witam, zgłaszam się do ekipy, grafika 3D/2D, animacja, oraz programowanie C# ( na poziomie prostych gier, ale jedną już niebawem kończę ) :smile:

Witam, czy temat nadal aktualny? Jeśli tak to jestem chętny. Podstawy Unity3d znam, potrzebuję nowych wyzwań i mogę dołączyć się do małego projektu.

Witam,

Temat jasne że aktualny my cały czas pracujemy i zwiększamy swoją widzę :wink:

Witam,
gdzie można dostać więcej informacji o projekcie?
Pozdrawiam Morasiu

Ludzie czy wy czytacie ze zrozumieniem ? gdzie w temacie napisałem że do wspólnego projektu ? już któraś osobą z rzędu pisze o dołączeniu do projektu !

To jest grupa wzajemnej pomocy przy nauce unity 3d i C# a nie grupa tworząca jakieś konkretne projekty.

Sorka. Myślałem, że po miesiącu już wiadomo coś na ten temat.

To jeżeli nawet byśmy zaczeli nad czymś pracować to na pewno bym o tym napisał a dwa to wątpię że bym napisał że szukamy kogoś jeżeli ekipa jest zgrana to po co nagle jakiś ktoś z zewnątrz co od początku sie nie wcierał w grupe :stuck_out_tongue:

Głównym celem jest nauka od samych podstaw po trudniejsze zagadnienia. Tak więc na wstępie nie ma co się bać (ani wstydzić :wink: ) z jakiego poziomu się startuje. Nie tworzymy “grupy” w której już na wstępie będziesz miał przypisaną role, obowiązki i będziesz musiał wykonywać polecenia “prezesa” projektu. Każdy ma wolną rękę nad czym pracuje, czy to przerabia tutoriale, czy tworzy grafikę, czy ogląda koty na youtube, nikt nikomu nic nie narzuca. Jeśli z czymś masz problem to pytasz i w miarę możliwości staramy się go rozwiązać, bądź szukamy rozwiązania, samemu przy tym się ucząc.

Wspólny projekt moim zdaniem można realizować jeśli już jakieś relacje są zbudowane, gdzie wiemy czego możemy się spodziewać po drugiej osobie bądź czego oczekiwać. Nie mogę sobie wyobrazić sytuacji gdy nagle np. grafikowi w projekcie się znudzi i szukaj kolejnego, a wiadomo każdy ma swój styl, o prawach autorskich nie wspomnę. W końcu nikt nikomu nie płaci i nie ma wymuszonego obowiązku pracy nad projektem.

Podsumowując, chętnych do wspólnej nauki Unity. Zapraszamy! :wink: