UNITY 5 Projekt Współpraca Tworzenie Gry

EDIT ZAPISY WSTRZYMANE

Witam

Jestem zainteresowany Stworzeniem Gry INDIE na silniku UNITY 5:
Jednakże potrzebowałbym osób które bez chęci zdobycia zysków materialnych a z własnej chęci i pasji przystąpiły by do stworzenia Takiego Projektu. Stworzenie Gry nie jest czynnością prostą ale sam fakt że coś można zrobić coś co wygląda świetnie i powstało z naszych rąk i umiejętności przynosi wiele satysfakcji. Po wielu latach Pracy na silniku Unity postanowiłem wkońcu wykreować coś grywalnego dotychczas były to tylko 10-15 minutowe gry z cząstką fabuły które nigdy nie ujrzały światła dziennego gdyż w najprostszy sposób brakło mi pomysłów i inwencji twórczej.

Mam Pomysł stworzenia Gry HORROR -ADVENTURE gra opierała by się na wspomnieniach pewnej dziewczyny w młodym wieku.Dziewczyna potrafi odblokować dane sekwencje wspomnień poprzez napotykanie na drodze promyków światła dzięki czemu fabuła stopniowo posuwała by się do przodu. Dziewczyna horuje na rzadki zanik pamięci co sprawia że zapomina nawet kim są najbliżsi z jej rodziny. Cała Gra toczyła by się w realiach lat 70 lub starszych.

To tylko Cząstka zarysu fabuły oczywiście wszystko można byłoby zmienić nawet gatunek gry jednakże do tego potrzeba pełnej ekipy by podjąć taką decyzje .Gdyby Projekt Wypalił można byłoby próbować na kickstarterze lub Steam GreenLight

Poszukuje ludzi którzy uwielbiają tworzyć i grzebać w silniku UNITY 5
i nie kierują się zarobkiem gdyż takiego przykro mi nie oferuje.
Poszukuje Amatorów jak i Profesjonalistów.
Szukam osoby pełnoletnie jak i młode powyżej 14 lat (potrafiące stosownie się zachować )

Poszukuje:

Operations Manager - Osoba zajmująca się przygotowaniem ,organizacja pracy
Game i Level Designer - Praca pod kątem graficznym tworzenie lokacji, map
Programista- Programowanie
Animator - osoba odpowiedzialna za wszelkie animacje w grze
Scenarzysta - osoba odpowiedzialna za napisanie scenariuszu fabuły i dialogów
Drafsman- osoba odpowiedzialna na szkice i rysunki koncepcyjne

Chce również poinformować ze projekt pochłonął by wiele czasu
i projekt musiałby być rozłożony w czasie wiadomo ludzie pracuja chodzą do szkoły i to jest zrozumiałe.

Dotychczasowe Prace

Pozdrawiam : Keoshi

Prosze o kontakt na officialkeoszi@gmail.com
lub tutaj :slight_smile: na gamedev :slight_smile:

Zapraszam Wszystkich chętnych zapaleńców . :smile:

Hmm… W jakich okolicznościach miała by się ta gra odbywać?

EDIT zapisy Wstrzymane

Pomysł ciekawy, ale czas… z chęcią bym się zaangażował, ale nieobiecywałbym szybkich terminów.

Witam! Jeżeli potrzebowałby Pan jeszcze kogoś od muzyki, dźwięku, z chęcią bym się zaangażował :slight_smile:
e-mail : adamdziezyk2005@gmail.com

Witam Pana, przepraszam za termin wiadomości. Z przykrością musze stwierdzić ze projekt się rozpadl. Brak odpowiednich osob. Jednakże sam aktualnie szukam ekipy, pracy i jeśli kiedykolwiek cos ruszyłoby w temacie tworzenia jakiegokolwiek projektu skontaktuje się z panem. Czy Mógłbym prosić o jakieś próbki pańskich prac dźwiekowych?
/ …