Unity Dev, Level Designer, i Artysta poszukiwani (stacjonarnie w Rzeszowie)

Cześć,

Od ponad roku działamy pod nazwą
All Those Moments:

Jeszcze tej jesieni wydajemy 2 tytuły.
Mamy fundusze na 3 grę.
To ten projekt który ma ruszyć wkrótce.

KOGO SZUKAMY:
Level lub Game Designer z doświadczeniem 3-4k netto
Unity Developer / junior 3-4k netto
Artysta 3-4k netto
(stawka w zależności od umiejętności i do negocjacji)

O PROJEKCIE:
Nie jest jeszcze sprecyzowany,
Więc możesz już w etapie
prototypowania się wykazać i mieć wkład w jego kształt.

KIEDY:
Od połowy listopada/grudnia zaczynamy prototypowanie,
jeśli jesteś zainteresowany to możemy
już się spotykać i luźno rozmawiać o projekcie.
Prace mają ruszyć początkiem roku w nowo otwartym biurze.

GDZIE:
Będziemy działać stacjonarnie więc tylko Rzeszów i okolice.
Zainteresowanych proszę pisać tutaj lub bezpośrednio na email:
allfunmoments@gmail.com

P.S.
Mamy ambicje bardziej artystyczne prosił bym o kontakt ludzi którzy tworzą
i chcieli by wspólnie z nami tworzyć gry oryginalne i wyróżniające się czymś z tłumu.

Pozdrawiam
Wojtek

Wciąż aktualne. Mamy kilku kandydatów, ale z racji że czasu jeszcze sporo chcemy znaleźść kogoś idealnego. Zapraszam do kontaktu.

Szkoda, to pewnie nikogo takiego nie znajdziecie :confused: .

W Rzeszowie nie jest to takie łatwe, ale jest sporo ludzi (ktoś nawet stwierdził ze nasze miasto jest 6 te jeśli chodzi o gamdev- chyba w liczbie firm działających). Więc nie będziemy zatrudniać pierwszego lepszego kandydata. Proszę też nie czepiać się słówek (wiem że ideały nie istnieją), chodzi oczywiście o jak najlepszego kandydata do tego zadania - czy tak już jest lepiej sformowane, i szanowny Pan Mosze już usatysfakcjonowany ? :smiley:

Raany, po co tyle jadu w piśmie. Fragment ogłoszenia że pracujecie w Rzeszowie był tylko drobnym wycinkiem, który widocznie przeoczyłem z całości waszego pięknego ogłoszenia :slight_smile: .

A z szanownym panem, to jednak przeginacie w drugą stronę, ta ironia z sarkazmem jest wyczuwalna na kilka kilometrów. Nienawiść w stosunku do mnie o potencjalnych kandydatów czuć na kilometr. W końcu to wy nam dajecie pracę, o władcy naszych żyć, bez mała być albo nie być naszego istnienia :slight_smile:

A jeśli odpowiedź była prześmiewcza to wybaczcie, internet i światłowody słabo przewodzą dowcipy, i emocje ironizowania, więc są problemy z ich właściwym wychwytywaniem…

Sory ale chyba nikt poza tobą tego tak nie odebrał. Jeśli się poczułeś urażony to wybacz … :wink:

Nie odebrał, bo nikt poza mną nie odpisał :> , ale luz, ważne że się dogadaliśmy w wysławianiu się jasno i wyraźnie.

EDIT
Szukamy też Artysty
(właśnie dopisałem do ogłoszenia).

Wciąż aktualne,
Pozdrawiam
:wink:

Ponawiam, odświerzam, zapraszam do kontaktu.

Prawie mamy sprecyzowany przyszły projekt, najbardziej przydał by nam się dobry Artysta, ewentualnie Game/Level designer z doświadczeniem. Czekamy na takie właśnie zgłoszenia jeszcze ze 2 tygodnie. Zapraszam!

Artysta czyli kto? Grafik? Muzyk?

Muzykom nie mówimy nie ale już mamy i grzecznie dziękujemy. Jeśli chcesz to podeślij przykładowe prace na email. Może wymienimy jeśli trafi się ktoś lepszy/ bardziej odpowiedni do konkretnego projektu.

a co mi tam :slight_smile: posłałem CV na maila.

Podbijam bo aktualnie by przydał się szczególnie Unity Dev.
Czekamy na zgłoszenia :wink:

Ja bym sie zglosil ale mam za daleko :confused:

Hej, oferta dla Unity Deva jest jeszcze aktualna?

Tak,
Zapraszam do kontaktu:
allfunmoments@gmail.com

Witam,

Obecnie potrzebujemy 3D artystę do nowego projektu.
Stacjonarnie w biurze w Rzeszowie.
Człowiek powinien umieć modelować w Blenderze, teksturować i animować.
Projekt będzie dosyć prosty i mały ale zarazem ciekawy - to nie kobyła AAA gdzie był byś trybikiem ale mały team 5 osób w którym miał byś bardzo duży wkład w finalny projekt.
Docelowo zaś jeśli się sprawdzisz to zostaniesz w teamie i możesz być jego ważną częścią w kolejnych coraz większych projektach.

Zapraszam do kontaktu na email:
allfunmoments@gmail.com