Unity Developer - Kraków :)

Cześć!

Poszukuję ambitnych Unity Developerów dla firmy, która od kilku lat działa na rynku Krakowskim. Firmę współtworzą pasjonaci gier, którzy starają się aby praca była odzwierciedleniem ich pasji. Takiej też osoby poszukują do swojego zespołu.:slight_smile:

Ich ,ukochane dziecko’’ zostało opublikowane na AppStore na początku 2017 roku i osiągnęło sukces. Wspomniany produkt jest grą RPG z perspektywy pierwszej osoby. Gracze mogą wybierać w tysiącach opcji budowania postaci, tworzyć własne zbroje, gromadzić unikatowe kolekcje sprzętu i zarządzać siłami bitewnymi walczącymi z bezlitosnymi potworami. Mogą również rzucać wyzwanie innym graczom na walkę PvP, dołączać do lig lub wydarzeń, robić zakupy w grze i wiele innych.

Obowiązki:

• Wdrażanie nowych funkcji rozgrywki,
  • Utrzymywanie i optymalizacja istniejącego kodu źródłowego

Wymagania:

• ponad rok doświadczenia w tworzeniu gier mobilnych
  • min. rok doświadczenia w tworzeniu gier w Unity
  • znajomość C #,
  • doświadczenie w tworzeniu gier 2D
  • znajomość GIT
  • umiejętność pisania kodu dobrej jakości, zoptymalizowanego i łatwego do utrzymania
  • niezależność i dobra organizacja pracy

Oferujemy:

• pracę w pełnym wymiarze czasu z umową o pracę
  • mega biuro :smiley:
  • prywatna opiekę zdrowotną i kartę MultiSport
  • płaską strukturę, indywidualne podejście do każdego pracownika
  • wynagrodzenie: 4 000 - 8 000 PLN netto przy UoP lub B2B

Oprócz rozwoju aktualnej gry nowy członek załogi będzie mógł uczestniczyć także w innych projektach.

Zainteresowana/Zainteresowany?
Pisz śmiało tutaj lub wyślij ,cefałkę’’ na paulina.kacprzak@makemymid.pl :slight_smile:

Hi,

I’d be glad to assist you.

Sent you PM with further details.

Hoping for prompt response.

Regards,
Karen

Hej a moze potrzebujecie osoby odpowiedzalnej za muzyke? :slight_smile:

Nazywam się Michał Ratkowski. Jestem osobą zajmującą się stroną audio. Zapraszam do współpracy :slight_smile:

Może coś o mnie:
Od 2011 roku jestem właścicielem firmy która zajmuje się stricto post produkcja audio. Głównie kompozycją muzyki ale i również pobocznie udźwiękowieniem.
Myślę ze nie ma co się dużo rozpisywać może kilka propozycji:

Kompozycja do gry 60seconds!

Kompozycja muzyki do gry Bad Dream Coma:

Kompozycja muzyki,

Uboot (premiera w 2018r)

Kompozycja, sound design

Lg 2

Oraz właśnie kończę muzykę do gry Loria (studio ze Słowacji) w takim retro stylu coś jak Warcraft 2

Jest tego naprawdę więcej… wiec zapraszam na oficjalna stronę lub fanpage.

fanpage: www.facebook.com/Ratkowski.Michal

www.michalratkowski.com