Unity nie generuje pliku .exe

Witam serdecznie. W związku z tym, że to mój pierwszy temat a zarazem post chciałbym się przywitać. Swoją przygodę z gamedev’em zacząłem raptem dwa lub trzy tygodnie temu i póki co uczę się z poradników na YT i/lub darmowych kursów na Udemy. Właśnie skończyłem swój pierwszy projekt zawierający najbardziej podstawowe funkcje oraz składający się w większości z gotowych assetów. Jednak pojawił się pewien problem. Mianowicie przy próbie wyeksportowania projektu na platformę PC Unity nie generuje pliku .exe zamiast tego wymusza wybór folderu, po czym prawdopodobnie build się wykonuje (co jest sygnalizowane dźwiękiem) jednak w folderze nie ma żadnych plików. Poświęciłem trochę czasu na szukanie rozwiązania na YT i nie tylko, jednak bezskutecznie.

Jeżeli podobny temat powstał to przepraszam i proszę o zamknięcie.

Z góry dziękuję za pomoc i życzę miłego dnia!

Unity-12-12-19

Cześć uruchom console(powinna być widoczna zawsze jeśli programujesz) tam będą informacje z procesu buildowania, ogólne dotyczące pomniejszych bugów w kodzie i ewentualne errory, jest tez dostępny chyba pełny log ze szczegółami pozwalający wykryć problem z buildem, unity->window->general->console nie powinno być nic na czerwono . Generalnie jeśli możesz uruchomić grę w unity to kod jest ok ,możliwe ,że ustawienia w player settings powodują problemy z buildowaniem. Mogą się również pojawić problemy z prawami dostępu do folderów , folder docelowy buildowania powinien być pusty.

pzdr