[Unity][PC] RatWars

Cześć wszystkim,

Chciałbym przedstawić Wam grę nad którą aktualnie pracuje. Byłbym niezmiernie wdzięczy za przetestowanie itd. Osoby które zagrają prosiłbym o podejście z przymrużeniem oka, ponieważ gra jest naprawdę we wczesnej wersji Pre-ALPHA, jest wiele bugów i nie wszystko działa jak potrzeba. Poniżej znajduje się screen z gry oraz link do strony gdzie można pobrać launcher.

[Edit]:
Dopiero po ponownym przeczytaniu posta, zauważyłem że nawet nie napisałem czym jest RatWars. RatWars jest gra multiplayer w której, jak sama nazwa wskazuje, gramy szczurami. Póki co jest jedna mapa i jeden tryb (Deadmatch). Jako że w takich grach, szczególnie na początku, brakuje ludzi, to po 30 sekundach od momentu wejścia do lobby, serwer uzupełnia wolne miejsca graczy botami i rozpoczyna z nimi rozgrywkę, dzięki czemu nawet przy braku innych osób, można grę przetestować.

Link: RatWars

No downloads available yet. wiec co mamy testować ?

Witaj! Dziękuje za odpowiedz. Masz problem z pobraniem na stronie czy już samej gry przez lauchnera?

Na stronie. Jestem zalogowany i wszędzie pusto.

Przed chwilą normalnie pobrałem.

Ja pobrałem :slight_smile: Nie pobierasz z zakładki ‘pliki do pobrania’ w ‘moje konto’, tylko po prostu z strony głównej na dole “DOWNLOAD Pre-ALPHA is now available.”.

Gry jeszcze nie przetestowałem, jutro przetestuje i dam znać. Żadnych keylogerów nie ma? :smiley:

Na stronie nie trzeba się rejestrować aby pobrać launcher. Tak jak kedart napisał, jest możliwość pobrania ze strony głównej.

Oczywiście żadnych keylogerów i innych tego typu rzeczy niema. Jeżeli ktoś po wejściu do lobby, miałby problem z wystartowaniem serwera gry (można to rozpoznać w momencie kiedy status serwera zatrzyma się na “STARTING GAME SERVER”), dajcie znać a postaram się jak najszybciej zresetować serwer odpowiadający za ten problem.

Rejestracja w grze także nie jest specjalnie zaawansowana póki co, żadne maila do potwierdzenia nie przychodzą. Na dobrą sprawę można podać losowe dane, ważne aby zapamiętać dane do logowania.