[VULKAN] Szukam ludzi do projektu

Cześć. Właśnie kończę studia inżynierskie. Aktualnię pracuję jako programista języka C. Zawsze marzyłem o posiadaniu własnej firmy oraz tworzeniu gier. Ale nie można mieć wszystkiego od razu. Gdybym w przyszłości chciał założyć własną firmę, to konieczne byłoby znalezienie sposora/wydawcy/inwestora. Niestety, do owych jednostek muszę przyjść z czymś, a samo zapewnienie, że “potrafię programować” nie wystarczy. Muszę przyjść z pomysłem i co najmniej prototypem. Szukam ambitnych ludzi do projektu, w którym razem uczylibyśmy się programować w technologii Vulkan. Nie mam szczegółowych planów co do przebiegu nauki – ale najpewniej założylibyśmy jakiś projekt na githubie i “bawilibyśmy” się Vulkanem. Założenie tego projektu ma na celu motywację do nauki oraz wsparcie. Kto wie – może w przyszłości razem założymy firmę :slight_smile:

Jak masz zainteresowanie Vulkan’em, to dołacz do naszego projektu silnika/framework’u 3D

Wersja OpenGL 4.5 DSA działa, jest stabilna i wykorzystywana w aplikacjach komercyjnych.

Pracujemy w tej chwili nad transpilatorem shaderow

Framework na licencji Apache 2.0 wiec jak chcesz robic własne aplikacje przy jego uzyciu, nie ma najmniejszego problemu.

Mam na celowniku dosc duzo kontraktow dla klientow zewnetrzych, wiec jest mozliwa praca płatna w dosc bliskiej perspektywie.