WARSZAWA - Mobile Game Producer - 10 000 - 16 000 pln B2B


#1

Siema!
Amerykański start-up z biurem R&D w Warszawie (Krakowskie Przedmieście) poszukuje do współpracy producenta gier, który pomoże nam “dowieźć” pierwszą część projektu do szczęśliwego wdrożenia (planowanego na tę jesień) oraz pomoże w realizacji dalszych pomysłów i wyzwań.

Projekt ma dwie części. Tworzymy gry będące poniekąd teaserami mającymi na celu przedstawić odbiorcy nasz docelowy produkt tj. platformę umożliwiającą interakcje real-time z awatarami realnie istniejących postaci (np. aktorami czy celebrytami). Powstaje on we współpracy z jedną z hollywoodzkich wytwórni filmowych. Pracują nad nim obecnie programiści gamingowi i webowi, oraz specjaliści data science i naukowcy specjalizujący się w badaniach nad sztuczną inteligencją (rozpoznawanie emocji, synteza dźwięku, obrazu i inne tego typu czary).

Szukamy osoby doświadczonej w produkcji gier i animacji (w modelu F2P), ale chcącej spróbować czegoś całkowicie nowego. Wiedzącej co to skeleton, rig, znającej zagwostki animacji 3D i mającej doświadczenia w pracy z developerami, nie bojącej się wyzwań i mającej fajne relacje w środowisku game-dev. Angielski to MUST. Jeśli jesteś taką osobą i do tego interesują Cię nowe technologie (Augmented Reality, Natural Language Processing, and Computer Vision) oraz chciałbyś/chciałabyś współuczestniczyć w realizacji nieszablonowego pomysłu to myślę, że się szybko dogadamy :wink:

Zadania: Praca z zespołem internal i 3rd party, koordynacja terminów, zbieranie wymagań, oczywiście koordynacja produkcji gier i animacji. Ułożenie wszystkich assetów przy pracy z mobilna gra na unity (storytellingapp). Będzie do zrobienia 10 historii do apki.

Miejsce pracy: Warszawa (20% zdalnie)
Wynagrodzenie: 10 000 - 16 000 pln netto b2b
Szczegóły oferty:
http://jobs.u-get.pro/mobile-game-producer-mgp-ctr-1/7df2901b-c208-43a9-b8c9-01bb66309cfd

Zapraszam do kontaktu! magda@u-get.pro


#2

Hi @nyklu

Ready to help you
Can we have a discussion over Skype : cis.am3

Best Regards
Frank.J