Witam serdecznie

Dzień dobry kochani.
Mam na imię Weronika ,mam 20 lat .
Chciałabym stworzyć aplikacje grę ,dotycząca prowadzenia interesów i życia codziennego .
Proszę o wypowiedz osoby które miały styczność lub inwestowały w podobne przedsięwzięcia .
Zawsze byłam za tym by pokazać ludzia ze każdy z nas może osiągnąć sukces ,
Tak naprawdę tylko osoby niedowartościowane przez wychowanie nie mogą w siebie uwierzyć i dążyć do wysokich osiągnięć ,stad moje zamiłowanie i chęć do założenia aplikacji
(Tylko app ,IPhone)

Hej,
zacząłbym od podstawowych kwestii, takich jak pisanie “ludziom” przez ‘om’ a nie ‘ą’.

Później sprecyowałbym lepiej pytanie - aktualnie nie wiadomo czego oczekujesz. Pomocy w doborze technologii? Estymacji kosztów? Wsparcia technicznego? Pomocy developera?

Masz trochę racji, ale niestety życie nie jest takie czarno białe :smiley: Kołcze motywacyjni bardzo chcą, żebyśmy uwierzyli, że “Zawsze i wszędzie, możesz wszystko”, ale nie jest to prawdą.
Ciężka praca nad sobą i trud włożony w pchnięcie swojego życia (choćby zawodowego) do przodu często przynosi rezultat, ale jednocześnie trzeba pamiętać, by mierzyć siły na zamiary.
I mean… Weźmy na przykład dwóch młodych ludzi: bananowego chłopaka, który zawsze miał co chciał i nigdy nie przepracował dnia w swoim życiu, oraz patusa z osiedla, który nie skończył podstawówki. Obaj postanawiają sobie, że za 5 lat będą stali na czele firmy kręcącej milionowe obroty.
W teorii obaj mają szansę to osiągnąć, jednak rzeczywistość bardzo szybciutko zweryfikuje, któremu z nich “bliżej” do kariery biznesmena :smiley:

Co do aplikacji, to jeżeli nie programujesz aplikacji mobilnych (założę na potrzeby posta, że nie), to pierwszą ścianą, którą napotkasz będzie koszt napisania apki.

Hmm nie żebym Cię hejtował albo się przyczepiał. Ale próbując napisać sama aplikację z tego miejsca co jesteś tak, aby chociaż trochę była użyteczna zobaczysz, że kołczowska motywacja na wiele się tu nie zda. Życzę oczywiście powodzenia ale to nie jest takie proste. Jak za rok naprawdę będzie można pobrać gdzieś tę grę i nie będzie kompletnym gniotem to będę w stanie uwierzyć, że “niebo nie jest limitem” itd xD

Jakiego typu wypowiedzi oczekujesz? Jeśli pomysłu to najlepszym sposobem jest zagrać w każdą grę gatunku jaki chcesz napisać, wybrać dla siebie to co najlepsze.

A może szukasz sponsora tylko jakiego?

Tak jak niektórzy tutaj także nie rozumiem tego wątku. Tu padło jakieś pytanie, bądź oferta? Nie ma tutaj nic do pobrania, ocenienia, do odpowiedzenia, nie wiem co autorka tego tematu chciała osiągnąć.