Writer/Quest Designer

projektowanie-gier
game-design
gamedev

#1

Fabryka Gier od 15 lat zajmuje się produkcją gier webowych, mobilnych i konsolowych. Pracujemy z wydawcami i klientami z całego świata, tworząc zarówno gry casual, jak i tytuły segmentu core. Jesteśmy licencjonowanym developerem Playstation, Xbox i Nintendo.

Obecnie poszukujemy Writerów/Quest Designerów do projektu mobile casual puzzle game.

Zlecimy opracowywanie kontentu do gry, w tym tworzenie pomysłów na kolejne światy, projektowanie i pisanie nowych questów oraz przygotowywanie ich do zaimplementowania w grze od strony narracyjnej.

Szukamy osób z doświadczeniem w tworzeniu questów (idealnie: w języku angielskim), jednak weźmiemy pod uwagę również początkujących writerów, którzy swoje umiejętności są w stanie poprzeć solidnym hobbystycznym materiałem.

Kontrakt na czas trwania projektu z możliwością kontynuowania współpracy, praca zdalna lub na miejscu w naszym studio w Szczecinie.

Na CV czekamy pod adresem: praca@fabrykagier.pl, w tytule maila wpisując “Writer/Quest Designer”. Prosimy o załączenie w treści maila i w CV następującej klauzuli: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Fabrykę Gier Sebastian Rafał Barabanow z siedzibą w Szczecinie, przy ul. Adama Mickiewicza 53, w celu realizacji procesu rekrutacji”.

Nasza polityka ochrony danych osobowych znajduje się pod linkiem:
http://www.game-factory.eu/bundles/gamefactorysite/pdf/privacyPolicy_20180605_PL.pdf.