Wspólny projekt.

Dzień dobry!
Zacznijmy od tego, że nazywam się Kuba, mam 17 lat i jestem zafascynowany produkcją gier komputerowych. Sam uczę się programowania w C++, a na co dzień uczę się w technikum jako grafik komputerowy.
Pragnę stworzyć zespół osób tak samo zafascynowanych tym tematem jak ja!
Szukam osób, które są zdecydowane i nie zrezygnują miesiąc po rozpoczęciu projektu.
Poszukuję programistów, grafików 3D/2D i Level Designerów.

Na chwilę obecną mogę zaproponować tylko wspólną pracę, ewentualne zarobki z projektu będą dzielone już po ich osiągnięciu.
Chciałbym stworzyć coś z czego cały zespół byłby dumny, coś naprawdę niesamowitego.
Decyzję o tym czym dokładnie będzie wspólny projekt chciałbym podjąć już z zespołem osób zdecydowanych, ponieważ chciałbym aby wszyscy tworzyli coś co chcą, a nie tworzą to bo ktoś już podjął decyzję, chciałbym aby nasza współpraca była dla każdego radością, a nie czymś co będzie się robić na siłę…Osobiście mam już parę pomysłów i z chęcią je przedstawię zdecydowanym.
Mam nadzieję, że wszystko wyjaśniłem w miarę jasno.
W razie wszelkich pytań zapraszam do korespondencji prywatnej.

Pozdrawiam i życzę miłego dnia :slight_smile:

Cześć
Mogę pomóc jako programista. Pisze głównie w C# z wykorzystaniem frameworka MonoGame(http://www.monogame.net/).
Github: https://github.com/DawidSobieszczuk

Mogę pomóc głównie jako grafik 3d, ale w razie potrzeby to programuje też w C# i dość dobrze ogarniam Unity3d.

Cześć. Odezwijcie się do autora tematu. Jest już nas 2 lub 3 chętnych.

Nie chciał bym być złośliwy, ale może na początek stwórz cokolwiek. Ukończenie dowolnego projektu, nie ważne jak prosty by nie był, to już sukces sam w sobie. Więc może zacznij od jakiegoś tetrisa albo prostej strzelanki. Na niesamowite rzeczy masz jeszcze dużo czasu.

Hej, bardzo chętnie się zgłoszę jako Level Designer / programista C# pod Unity. Niestety nie mam się czym pochwalić, ale ja również jestem zafascynowany tematem Game Devu, wiąże z tym swoją przyszłość i mam nadzieję, że uda mi się znaleźć zespół, z którym stworzę niejedną dobrą grę :slight_smile: