[współpraca] Pomoc w modelowaniu - pod wizki w UE4 [duet], [Kraków]


#1

Witam,
interesuje mnie tworzenie wizualizacji architektonicznych z wykorzystaniem silnika: Unreal Engine 4 później też z możliwością wirtualnego spaceru po apartamentach. Szukam osoby, która byłaby skłonna podjąć się ze mną współpracy (taki duet).

Wiem ile czasu zajmuje modelowanie/texturowanie, później ustawienia wszystkiego w UE4, oświetlenie, shadery itp… Jako, że nie przepadam za modelowaniem HP, chciałbym podzielić nasze obowiązki: Ty będziesz odpowiedzialny za modelowanie + ewentualną pomoc przy texturowaniu - Ja, za cała resztę + pomoc przy modelowaniu. Oczywiście, będziemy sobie wzajemnie pomagać, ale to wszystko kwestia dogadania, ważne żebyś miał chęci i umiał to robić. Nie jestem jakimś specem, dopiero wchodzę w ten świat i się uczę, więc od Ciebie też nie będę tego wymagać.
Dodatkowo fajnie by było, jakbyś nie korzystał z 3dsmaxa tak jak większość tylko np. z MODO, znał pakiet Substance + marvelous designer, umiał wypalać normal mapy i jeszcze był z Krakowa. Jeżeli z naszej współpracy wyniknie coś dobrego to możemy śmiało myśleć nad czymś więcej własny biznes? :sunny: Tutaj moja ostatnia praca: First viz a jeżeli chcesz się dowiedzieć czegoś więcej to zapraszam na priv lub na moją stronę www.matius.co.nf
Pozdrawiam,
Mateusz :slight_smile: