Wykonam animacje do gier za darmo


#1

Cześć,

jakiś czas temu na forum inny użytkownik oferował modelowanie 3d za darmo. Pomyślałem, że skorzystam z jego pomysłu i zaoferuję podobną usługę związaną z animacją 3d.

Jestem początkującym animatorem, ale, mimo wszystko, mam nadzieję, że mogę się niektórym z Was przydać. Tutaj możecie zobaczyć kilka wykonanych przeze mnie animacji: https://www.develteam.com/Developer/jmrz

Gdybyście byli zainteresowani, proszę pisać na adres: jmrzyglod@gmail.com

Mała aktualizacja

W ferworze wczorajszego dnia pominąłem fakt, że mogę również zająć się animacją 2d, gdyby ktoś akurat potrzebował. Co prawda w moim maleńkim portfolio brakuje tego typu animacji, ale tak się składa, że lata temu, kiedy Adobe Flash wiódł jeszcze prym w animacji, a moje zakola nie były jeszcze tak bardzo widoczne :slight_smile: , zajmowałem się tego typu rzeczami. Tak więc, jakby ktoś potrzebował, to śmiało można pisać.

Pierwsze animacje zaliczone.

Dla jednego z użytkowników wykonałem:
Dźgnięcie nożem - https://gfycat.com/ClumsyEnragedHydatidtapeworm
Chód po dźgnięciu - https://gfycat.com/IlliterateSlimJanenschia

Dla innego użytkownika:
Pompki - https://gfycat.com/PoisedSeparateAzurevase

Nadal zachęcam wszystkich chętnych do korzystania z propozycji .


#2

Czy interesowała by cię współpraca w grupie?


#3

Jak najbardziej o ile nie przeszkadza Wam, że mam do dyspozycji ok. 2-3 godzin dziennie na animacje i to raczej w porach nocnych.


#4

Napisze szczegółowe informacje na mailu.


#5

Dwie nowe animacje zrobione.


W kolejce zostały mi jeszcze dwie, więc zachęcam do korzystania z oferty. Zależy mi bardzo na tym, żeby codziennie mieć jakąś animację do wykonania.


zamknięcie #6

archiwizacja #7

odlistowanie #8