Z pamiętnika młodego indyka - devlog

Hej.

Wymyśliłem sobie kanał na którym będę pokazywał co robię, jak robię, jak to promuję i co mi z tego wszystkiego wychodzi - taki typowy devlog gościa co sam (znaczy z graficzką) usiłuje cośtam po godzinach wyrzeźbić i wypromować. Żeby było śmieszniej to po polsku :slight_smile: - rzućcie, proszę, okiem i radą.

Zadbaj o lepsze audio! :slight_smile: Zrozumialosc mowy to podstawa, a takiej zrozumialosci nie ma. Powodzenia.

Audio w sensie technicznym, czy mamroczę za szybko, niezrozumiale i: ‘dykcja!, dykcja!, dykcja!’ ?

Wg. mnie wyłącznie sprawa inwestycji w dobrego ‘majka’. Dobrze, że po polsku, potrzeba takich devlog-ów, trzymam kciuki i do przodu.

Dzięki. Bałem się ale w sumie to się rozeszło całkiem przyjemnie - teraz jak się powiedziało ‘A’ to trzeba cisnąć co tydzień :slight_smile:

Tak, audio w sensie technicznym jest zle. Sposob wypowiedzi OK.

Porownaj sobie zrozumialosc mowy na swoim filmiku ze zrozumialoscia mowy w jakims innym :slight_smile:

Niedziela.
Na deser filmik numer 2.

Wyrzeźbiłem intro w którym widać jak gram w Invaders w edytorze tekstu :slight_smile:
Pokazałem o co chodzi w Mikołaju i jak wygląda Domino.

Brawo. Super dobrana muza i fajne intro. Poszło to w bardzo dobrą stronę. Jeszcze zareklamować stronę swoją można. Chętnie zobaczyłbym co tam ciekawego się dzieje.

Poprawa audi zdecydowanie na plus.