Z życia złodzieja II - Poszukiwani scenarzyści


#1

Witam :slight_smile:

Od jakiegoś czasu tworzę dość nietypowy projekt, a konkretniej modyfikację do znanej i lubianej, kultowej gry Gothic II. Modyfikacja i jej tworzenie ma oczywiście charakter w formie hobby i jest to bezpośrednia kontynuacja moda o tym samym tytule, który pierwotnie został wydany przez niemców (ja zajmowałem się tłumaczeniem, więcej tutaj: http://themodders.org/index.php?topic=22803.0)

Wstęp do fabuły - informacje ogólne:

W modyfikacji ponownie wcielimy się bezimiennego złodzieja, który po tym jak wykiwał organizację zwaną “Stowarzyszeniem” musiał opuścić Remwę. Jednak jego tułaczka nie trwała zbyt długo, bo niemal na każdym kroku członkowie owej organizacji deptali mu po piętach. Ostatecznie padł on ofiarą intrygi, został przechytrzony i pojmany przez nieznanego mu człowieka.
Akcja gry rozgrywa się około dziesięć lat po wydarzeniach z poprzedniej części. Fabuła będzie wielowątkowa, podzielona na rozdziały, a każdy z nich będzie się skupiał na innej historii. Również niewyjaśnione luki fabularne z pierwowzoru zostaną tutaj wypełnione. Gracz będzie mógł też spotkać znajome postacie oraz poznać historię głównego bohatera nie tylko z perspektywy nadchodzących wydarzeń, ale także tych, które były jeszcze wcześniej.

Dlaczego bohater postanowił dołączyć do organizacji przestępczej? Kim jest tajemniczy człowiek, który go pojmał? Czy kradzież rubinu była zwykłym testem mającym na celu potwierdzić swoje umiejętności w celu dołączenia do Stowarzyszenia, czy może ma on jakieś znaczenie, a plotki dotyczące go okażą się prawdziwe?

Wszelkie wątpliwości zostaną rozwiane grając w tę modyfikację.

Cechy:

  • Nowa, bardziej porywająca fabuła, która zapewni wiele godzin wspaniałych wrażeń z rozgrywki;
  • Różnorodne lokacje - od tętniącego życiem miasta, aż po dzikie pustynne tereny;
  • Niespodziewane zwroty akcji;
  • Nieliniowość - możliwość ukończenia zadania na wiele sposobów z różnymi zakończeniami;
  • Pełna polska wersja językowa;
  • Nowinki skryptowe z użyciem pakietu skryptowego AST

Screeny:
Tak jak w temacie: poszukuję scenarzystów, a konkretniej osób od dialogów. Tak jak pisałem na samym początku - projekt jest tworzony od graczy dla graczy, starych wyjadaczy Gothica chcących zagrać w dobrą i dopracowaną produkcję dającą większą satysfakcję z gry niż podstawka :slight_smile: Praktycznie żadna gra zapowiadana tutaj nie została ukończona, a wydanie modyfikacji jest bardziej prawdopodobne, więc jeśli jesteś osobą, która od czasu do czasu lubi coś skrobnąć, a nie masz gdzie się tym pochwalić, to możesz śmiało pisać.

Kontakt w temacie, na PW bądź GG: 34392915, ewentualnie email: thedarkteamofficialyt@gmail.com

PS. Screeny są robione na różnym etapie, więc nie odzwierciedlają aktualnego stanu gry, z czasem będę aktualizował :stuck_out_tongue: