Zagnieżdżanie odpowiedzi dotyczących danego postu


#1

Czy byłaby jakaś możliwość dodania funkcjonalności pokazanej na początku owego filmu?

Tzn odpowiadania nie w samym temacie, a na dany post. W świetle tematu Dofinansowanie na software nawiązała się dyskusja odnośnie monitorów. Dotyczyła ona jednego z wpisów, ale nie dotyczyła bezpośrednia głównego wątku. Nadal tworzenie drugiego tematu, tylko po to aby kontynuować dyskusje jest męczące i niepraktyczne. Obecna forma z kolei przeszkadza zakładającemu temat na odnalezienie ważnych dla niego informacji.


#2

Jako sam zainteresowany w/w tematem popieram ideę zmodyfikowana forum. Oczywiście forum jest po to aby tworzyły się dyskusje i debaty na wszelakie tematy, ale nie jest to pomocne w przypadku kiedy ktoś zakłada temat po to żeby uzyskać konkretną odpowiedź.

Pozdrawiam :slight_smile:


#3

Możesz podać adres strony, z której pochodzi ten filmik? Nie mogę znaleźć tej funkcjonalności w administracji forum.


#4

Na głównej stronie Discourse - link.
Pod niebieskim przyciskiem “Try Discourse” jest sekcja z “zaletami” oprogramowania. Jego trzecią zaletą jest:

Simple, but with context
Discourse is a simple, flat forum, where replies flow down the page in a line. Expand context at the bottom and top of each post – even quotes – to reveal the full conversation without losing your place.

A obok właśnie wstawiony prze zemnie filmik :>


#5

Hah, widzę jednak, że to działa! Ale nie do końca chyba tak jakbym chciał xd.
Przy odpowiedzi do danego posta pojawia się przy nim informacja o odpowiedziach bezpośrednio na niego, ale niżej i tak są wszystkie posty powtórzone xd