Zbieram ekipę do gry przygodowej

projektowanie-gier
gamedev

Witam,

Szukam ludzi do zrealizowania pomysłu na grę przygodową. Głównym celem gry ma być eksplorowanie dawno zapomnianych miejsc. Historia tych lokacji ma być opowiadana za pomocą książek i przemyśleń bohatera. Gra ma być typu Hack’and’Slasch jak np. Diablo, Torchlight.

Szukam programistów, grafików 2D i 3D, animatorów, dźwiękowców, game designerów, osób które będą wstanie napisać historii. Chcę żeby zainteresowani posiadali discorda.

Projekt jest niepłatny, każdy z członków zespołu pracuje nad nim, aby potem umieścić go w swoim portfolio - programistycznym, graficznym, dźwiękowym. (Jeśli pojawi się opcja zarobku, każdy dostanie należną mu część)

Na aktualną chwilę jestem zdecydowany by utworzyć grę na silniku Unity i w języku C#. Ale jestem gotowy na sugestie i na ewentualną zmianę silnika.
Jeżeli jesteście zainteresowani to pisać na e-mile:
bitrunnersstudio@gmail.com

Przeczytaj inne podobne ogłoszenia, przeczytaj odpowiedzi pod nimi, wyciągnij wnioski.

przecież to jest niemal przepisana treść innego ogłoszenia sprzed 10 dni

@W_P To samo chciałem napisać. O co tu chodzi?

Link: ZBIERAM EKIPĘ - trzecioosobowa gra przygodowa z elementami gry zręcznościowej i interaktywnego filmu!

@MakkuT Faktycznie chciałem sugerować się tym ogłoszeniem bo wydawał mi się bardzo przyzwoite ale nie zauważyłem że praktycznie przekopiowałem. XD

I poważnie myślisz, że to ogłoszenie jest na dobrym poziomie? Może w porównaniu do klasycznego wrzucanego tutaj ogłoszenia jest całkiem dobre.
To może trochę konstruktywnej krytyki.
Polecam zacząć od tego kim się jest, co się potrafi i co się ma. Tak naprawdę nie ma żadnej informacji o Tobie, czym się zajmujesz a u umiejętnościach nie wspomnę.
Jeżeli szukasz osób to musisz ich jakoś przyciągnąć. Dobrym sposobem na to będzie stworzenie GDD. Wtedy od razu widać kto się przykłada, ma jakieś pojęcie i chce ten projekt zrealizować na poważnie. Jeżeli jesteś programista to jakiegoś githuba albo wcześniejsze projekty, grafikiem to artstation itd.

Wydaję mi się, że piszemy to samo po raz n-ty, tak czy siak - trzymam kciuki!