ZBIERAM EKIPĘ - trzecioosobowa gra przygodowa z elementami gry zręcznościowej i interaktywnego filmu!

projektowanie-gier
gamedev

Witam,
Szukam osób do projektu. A mianowicie do trzecioosobowej gry przygodowej z elementami gry zręcznościowej i interaktywnego filmu. Głównymi elementami gry są eksploracja otoczenia, prowadzenie rozmów przy pomocy rozbudowanego systemu dialogów oraz sekwencje quick time event. W grze istnieje wiele ścieżek fabularnych, a podjęcie pewnych decyzji przez gracza ma wpływ na świat i bohaterów, np. każdy z głównych bohaterów może zginąć.

Jeśli ktoś zna takie tytuły jak Heavy Rain, Detroit: Become Human czy Life is Strange - wie co mam na myśli.

Jak już wspomniałem w grze liczy się fabuła a sama gra oferować ma rozbudowany system dialogów.

Szukam więc osób które są wstanie pomóc napisać scenariusz, dialogi oraz nakreślić historię gry.
Szukam programistów, grafików 3D i 2D, animatorów, dźwiękowców, aktorów głosowych.
Szukam osób z ambicjami i wizjonerów. Osób które rozumieją że proces tworzenia gier trwa a na efekty trzeba sobie ciężką pracą zapracować.

Projekt jest niepłatny, każdy z członków zespołu pracuje nad nim, aby potem umieścić go w swoim portfolio - programistycznym, graficznym, dźwiękowym. (Jeśli pojawi się opcja zarobku, każdy dostanie należną mu część)

Na ten moment jestem zdecydowany by grę stworzyć na silniku Unity nie wykluczam jednak zmiany silnika w razie potrzeby.

Jeśli jesteś zainteresowany napisz do mnie w wiadomości prywatnej lub mailowej: hroszkowsky@gmail.com

Zbieram ekipę do gry przygodowej