Zespół Bit&Bite poszukuje grafików i animatorów!

gamedev

#1

Nazwa produktu: Amarok: Krew Północy
Zespół projektowy: Bit&Bite Games
Gatunek: RPG akcji
Cechy wyróżniające: poważna i angażująca historia; nieliniowa fabuła z odczuwaniem konsekwencji wyborów; charakterystyczne postaci i lokacje; system walki z wykorzystaniem otoczenia

Silnik: Unity (wersja 2018.2.2f1)
Planowana data ukończenia: wrzesień 2019
Domyślna platforma: Windows
Sprzedaż: Steam, inne

Amarok jest projektem non-profit z możliwością potencjalnego zysku, spróbujemy go sprzedawać. Jeśli się to uda, zyski zostaną podzielone między członków zespołu. Projekt jest na etapie tworzenia pierwszych lokacji, scenariusz jest gotowy. Część osób pracuje nad trailerem, a część nad mechanikami. Obecnie w zespole mamy 12 osób.

Streszczenie fabuły:
Arne, syn Arona. Cztery lata nie był na północy. Wśród mroźnych wzgórz i lasów Ostatniego Miasta niewiele się zmieniło. Lecz jego ojciec - wódz Skandów - zmarł. Po latach nauki czarodziejstwa, Arne powraca nieoczekiwany. Jego celem jest znaleźć swojego młodszego brata i zabrać go ze Skandvik - na południe, za morze, tam gdzie żyje się dostatniej. Od ostatniego ataku Amaroka, krwawego boga wilkołaków minęło pięć lat. Nie wiadomo, czy zaatakuje ponownie, ale z każdą zimą śnieżyce uderzają coraz dalej na południe…
Na Skanvik zaczynają się kłopoty, a Arne znów zostaje rozdzielony od brata morzem. Areną walki o ponowne spotkanie brata staje się ciepłe i zamożne miasto portowe Toryn, miejsce, gdzie religia i układy, dojmująca bieda i bajeczne bogactwo przeplatają się. Potężne siły pojawią się na północy wraz z groźbą Amaroka. Przyszłe wydarzenia zadecydują o losie całego Skandvik.

A teraz do sedna, poszukujemy ludzi do pomocy przy tym projekcie. Szukamy grafików 2D i animatorów, którzy byliby w stanie pomóc nam przy grze. Nie mamy specjalnych wymagań, liczą się chęci i zaangażowanie, więc jeśli uważasz się nadajesz napisz do nas.

O kontakt prosimy zgłaszać się na podany poniżej mail:
bitandbitegames@gmail.com