Zespół poszukuje grafików


#1

Witam!

Zespół o nazwie Hollow Vision Studio składający się z młodych osób, poszukuje kilku ambitnych i chętnych grafików 2D (pixel art) do pomocy przy projekcie. Jest to amatorski projekt tworzony w wolnym czasie, więc jeśli masz go dużo i nie wiesz co z nim zrobić to napisz :smile:

Opis Gry

Gatunkiem gry jest survival z elementami RPG. Główna postać jest nowym mieszkańcem wioski i ma ona pełnić funkcje “żywiciela”. Oznacza to, że jest głównie odpowiedzialna za dostarczanie niezbędnych surowców potrzebnych do poprawnego funkcjonowania. Oprócz zadań tego typu będą również i inne zlecane przez różne postacie, które będziemy spotykać na swojej drodze. Starając się jak najlepiej pełnić swoja funkcje musimy również wziąć pod uwagę naszą postać, która również z czasem będzie potrzebować surowców aby i ona mogła przetrwać.

Aktualnie w grze sprawnie działają systemy związane z survivalem czyli statystyki głodu, pragnienia, życia i energii. Nasza postać ma do dyspozycji domek w którym może przechowywać znalezione w terenie przedmioty jak i ulepszać wyposażenie swoje i domku. W grze obowiązuje system dnia i nocy co będzie wykorzystywane w specjalnych lokacjach odblokowywanych tylko w nocy. System dialogów dający graczowi możliwości wyboru podczas rozmów z NPC w wiosce jak i poza nią. System umiejętności zawierający skille pasywne oraz aktywne, znajdujące się na końcu drzew umiejętności.

Projekt planujemy wydać a zyski ze sprzedaży podzielić na każdego z członków zespołu.

Po więcej informacji zapraszam na maila reeyugames@gmail.com

Zrzuty ekranu z aktualnej wersji projektu


#2

Zgłaszam się jako grafik możesz do mnie odezwać się na: maichaxcode@gmail.com
Więcej powiem przez e-mail