[Zlecenie płatne] Poszukiwany kompozytor do gry visual novel (update: już nieaktualne)


#1

Witam,

Poszukuję kompozytora do gry z rodzaju visual novel. Na początek (i próbę) potrzeba by było trzech utworów - do ekranów menu (zarazem motyw przewodni), specyficznego intra (o tym poniżej) i podkładu do pierwszej części gry. Każda ścieżka najlepiej ok. 3m długości. Jeśli współpraca będzię się układała pomyślnie, do wykonania będzie reszta soundtracku, łącznie ok. 55 min (ze ścieżkami o długościach od ~15s do ~3m). Dwie-trzy ścieżki byłyby oparte o melodię motywu przewodniego.

Tematyka gry to scifi/cyberpunk z dużą dawką technologii i elementami horroru, więc style muzyczne, których szukam najlepiej synth/electronic z dodatkiem experimental, abstract, glitch, creepy ambient (w zależności od utworu). Mogę jednak rozważyć coś bardziej instrumentalnego jeśli będzie dobrze trafiać w klimat. Jedyną oderwaną od tych stylów ścieżką byłoby wspomniane intro, które musiałoby być w zupełnie innym stylu - bardziej skoczne i wesołe, niczym wstęp do słodkiego anime.

Zainteresowanych przedyskutowaniem proszę o kontakt PM lub na Discord: HS_VN#2698. Wymagane portfolio z utworami pasującymi do wspomnianych stylów.

Pozdrawiam,
Adam


#2

Mogę przystąpić do projektu


#3

Kompozytor został już znaleziony, temat zamknięty. Dziękuję wszystkim za zgłoszenia.

Pozdrawiam.