[Zlecenie] Zakupię kod do gier

game-design
projektowanie-gier
gamedev

#1

Zakupię niedrogo kod do gier, mogą być nieukończone. Jeśli masz gdzieś w szufladzie nieukończony projekt gry, która gdzieś utknęła i marnuje się - zapraszam do kontaktu.

Może być dowolna platforma docelowa (mobile, PC i inne).

Preferowane gry dynamiczne i zręcznościowe, typu arcade, platformowe, strzelanki, zręcznościowe itp. - wyłącznie 2D. (Nie szukam gier typu adventure, point n click czy rpg). Może być też ogólniejszy kod, np. framework, silnik czy biblioteka do tworzenia gier określonego typu. Ogłoszenie dotyczy kodu gry, ale jest możliwość zakupu również assets (grafika, dźwięk…). Proszę w ogłoszeniu lub wiadomości napisać jaki jest to rodzaj gry (ewentualnie jaki rodzaj biblioteki i co umożliwia), język progamowania i platforma (przykładowo: android z biblioteką, ios, xamarin, jme, symbian os…) + użyte dodatkowe biblioteki etc.


#2

http://www.mediafire.com/file/3k2lkugonnrnp92/Grand_Killer.rar/file
jezyk: C++
biblioteka graficzna: SFML
platforma: PC (mozliwosc skompilowania na android, iOS)
Mega polecam!


#3

Witaj,

Dzięki za plik i informację.
Czy programujesz w czymś jeszcze poza C++?
I czy plik potrzebuje odpalenia w konkretnym katalogu (np. C:\ ? ) - bo niestety wyskakuje błąd z komunikatem brak dostępu do zasobu (nie wiadomo jakiego) w Win7.

pozdr.


#4

nie jestem za bardzo wstanie stwierdzic czemu nie dziala, na pewno nie potrzeba uruchomienia w konkretnym miejcu, wielu ludziom gierka dzialala, mozliwe, ze brakuje Ci plikow VS 2017 - https://support.microsoft.com/pl-pl/help/2977003/the-latest-supported-visual-c-downloads