#ZostańWDomu - gra zręcznościowo-edukacyjna

Czołem!

Machnąłem grę zręcznościowo-edukacyjną ! :smiley: Gdyby ktoś miał ochotę się pobawić i przy okazji mieć unaocznione, dlaczego należy siedzieć w domu na czterech literach, to zapraszam do pobierania i grania ! :slight_smile:

(gra ryra pod Windowsem)

https://drive.google.com/open?id=1Vax-Ps8aP2SkPISIDyjFT1cozKfXwDc7
A tutaj krótki gameplay, jeśli ktoś nie ma Win, albo nie chce ściągać :slight_smile:

Brakuje jeszcze opcji, ze po zachorowaniu sam roznosisz wirusa a im mniej zarazisz przed śmiercią tym więcej punktów zyskujesz. Czyli na początku unikasz chorych, potem unikasz zdrowych.

siemka jestem początkujący lecz mam bogatą wyobraźnię mógłbym ci pomóc w mediach ulepszaniach pomysłowych gry a ty wprowadził byś mnie do kodu gry i go objaśnił pokrótce
ps jestem niepełnoletni

Dzięki.
Projekt jest już skończony. To był taki szybki jednoosobowy, dwudniowy gamejam. :wink: gra nie będzie dalej rozwijana. Btw. jeśli masz pomysły, to może warto byłoby je spisać w jakiejś formie folio?

a nie chciał być dołączyć do ekipy która robi grę 2d

Nie jestem ekspertem w dziedzinie 2D, więc nie wniosę nic sensownego w projekt. Dodatkowo 2D, to nie jest kierunek, w którym chciałbym iść, więc podziękuję :slight_smile: