Zrobię Ci assety 3D, za darmo

Witam was gamedevowi wyjadacze!

UWAGA! W związku z zaskakująco olbrzymim zainteresowaniem nowe zlecenie wstrzymane, dopóki się nie uporam z obecnymi.

Kolejka:
1. Szabelka (done)
2. Zestaw 6 klas postaci do gry izometrycznej. (done)
3. Rework zbroi do moda Gothic 2
4. Wilk kowboj (postać protagonista)

Sprawa wygląda prosto - robię assety 3D w Blenderze. Modelowanie, rzeźbienie, teksturowanie, retopo, riggowanie oraz animacja. Pełen zestaw, nie na poziomie profesjonalnym, ale cośtam potrafię.

Na codzień robię wizki, prototypy do druku 3D i inne nieciekawe rzeczy, a chciałbym przeskoczyć do gamedev’u.

Aby jednak przedstawić swe umiejętności, potrzebuję solidnego portfolio. Mógłbym wziąć randomowe obrazki z internetu, wymodelować i voila, ale jako że mamy tu wielu developerów, to pomyślałem, że mogę się komuś przydać. Ot, na przykład - robisz grę mobilną, a potrzebujesz paru modeli. Daj znać.

Nie szukam stałej ekipy, która niby robi grę, a tak naprawdę nie ma pojęcia co robi.

Szukam konkretnych zleceń typu: “Potrzebuję paru low-poly worków ze złotem, budżet polygonów 250 na sztukę, tekstury 512, tu masz referencje i przykłady jak to powinno wyglądać”. Albo “Mam postać, potrzebuję ją zriggować i zrobić animację chodzenia, skoku oraz ataku”.

Za darmo, z zastrzeżeniem, że ciekawsze assety mam zamiar dodać sobie do portfolio.

Kilka starszych prac możecie znaleźć tu:

Kontakt: ozonek.o3@gmail.com

Spoko nawet ten krasnolud wygląda, ale przy animacji chodu jak ma ten kitel, to on nienaturalnie się porusza. Reszta w porządku :slight_smile:.

Tak, fizyka trochę szwankuje w Blenderze, a w każdym razie ja nie potrafiłem jej dobrze ustawić.

Pierwszy prosty model zrobiony dla kolegi z tutejszego forum:

Konkretnie.
Czy max 200 poly to nie będzie potwarz dla Twojego portfolio?
Potrzebuję kilka modeli dekoracyjnych tj:
kamienie-skały, krzeczek, drzewko, płotek, lampa, etc.
Najlepiej exportem do DAE(collada).
Buduję edytor gry, ale co to za edytor, który nie ma przykładowych modeli w assetach. :slight_smile:

Nie musi być to za darmo :slight_smile:

Brzmi nieźle, ale to później. Na razie mam pełne ręce roboty.

Kolejne forumowe zlecenie gotowe, tym razem nieco większy - 6 zawodów dla postaci do gry izometrycznej. Postacie zostaną przekonwertowane do małych sprite 2D, więc nie mają wielu detali, tylko prościutkie tekstury. Zriggowane i gotowe do animacji.

Bardzo fajna inicjatywa ! :slight_smile: trzymam kciuki ze znajdziesz swoje wymarzone miejsce w jakieś firmie robiącej gry. Można powiedzieć ze takich ludzi jak ty to ze świeczką szukać wiec tym bardziej gratuluje chęci.